کد خبر: 80
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۹/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۸:۵۲

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از آغاز به کار دکل ۳۹ فتح در میدان نفتی مارون خبر داد.

معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری از آغاز به کار دکل ۳۹ فتح در میدان نفتی مارون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز “مهران مکوندی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان این خبر گفت: دکل ۳۹ فتح که بیست و چهارمین دستگاه حفاری مجموعه عملیات خشکی ۲ به شمار می رود، حفاری خود را از روز گذشته (۲۸ فروردین ماه) در میدان نفتی مارون آغاز کرده است .

وی با اشاره به این که مجری پروژه حفاری در میدان مارون، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است، افزود: دکل حفاری ۳۹ فتح با ارتفاع ۱۵۲ فوت دارای ۲ هزار اسب بخار توان حفاری است که مجهز به ۴ ژنراتور برق و همچنین سیستم هوشمند مدیریت پسماند است .

مکوندی با تاکید بر این که دکل حفاری ۳۹ فتح از امکان نصب گرداننده فوقانی (Top Drive) برخوردار است، افزود: دکل یاد شده از روز گذشته تا کنون تا عمق ۲۰۰ متری حفاری کرده و اکنون در مرحله جداره گذاری قرار دارد .

معاون مدیرعامل در عملیات حفاری با اشاره به این که دکل ۳۹ فتح شصت و هشتمین دکل خشکی شرکت ملی حفاری ایران  است، اظهار کرد: مجموعه عملیات حفاری خشکی ۲ تا به امروز بیش از ۶ هزار و پانصد متر حفاری داشته و ۶ حلقه چاه نیز در فروردین ماه سال جاری توسط این مجموعه تکمیل و در مدار بهره برداری قرار گرفته است .

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک