کد خبر: 125
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۵:۱۰

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز به نقل از ایرنا ” مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه کلاس های تقویتی پایه سوم متوسطه و کنکور از شاخص های ارزیابی ملی هستند گفت: باید برنامه های ما در این زمینه به سطح برنامه های ملی برسد.   محمد تقی زاده یکشنبه در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش در سرسرای جلسات استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تلاش هستیم تا با اجرای خوب این برنامه ها، دانش آموزان سطح پایه سوم متوسطه با شرکت در کلاس های تقویتی و کنکور سهم قابل قبولی از قبولی های کنکور را در کشور به خود اختصاص دهند. وی افزود: کلاس های تقویتی پایه سوم متوسطه و کنکور به طور مستمر در حال برگزاری است و یک دوره آموزشی ۴۰ روزه از اسفند در سطح بالاتری از آموزش در همه نواحی آموزش و پرورش برگزار شده است. تقی زاده ادامه داد: این کلاس ها در همه مناطق و نواحی خوزستان با تاکید بر مناطق محروم و حاشیه ای و با بهره گیری از معلمان باسابقه در حال برگزاری است. وی در ادامه با اشاره به هفته بزرگداشت مقام معلم ابراز امیدواری کرد: جامعه، مردم و مسوولان استقبال خوبی از این…

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز به نقل از ایرنا ” مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه کلاس های تقویتی پایه سوم متوسطه و کنکور از شاخص های ارزیابی ملی هستند گفت: باید برنامه های ما در این زمینه به سطح برنامه های ملی برسد.

  محمد تقی زاده یکشنبه در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش در سرسرای جلسات استانداری خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در تلاش هستیم تا با اجرای خوب این برنامه ها، دانش آموزان سطح پایه سوم متوسطه با شرکت در کلاس های تقویتی و کنکور سهم قابل قبولی از قبولی های کنکور را در کشور به خود اختصاص دهند.

وی افزود: کلاس های تقویتی پایه سوم متوسطه و کنکور به طور مستمر در حال برگزاری است و یک دوره آموزشی ۴۰ روزه از اسفند در سطح بالاتری از آموزش در همه نواحی آموزش و پرورش برگزار شده است.

تقی زاده ادامه داد: این کلاس ها در همه مناطق و نواحی خوزستان با تاکید بر مناطق محروم و حاشیه ای و با بهره گیری از معلمان باسابقه در حال برگزاری است.

وی در ادامه با اشاره به هفته بزرگداشت مقام معلم ابراز امیدواری کرد: جامعه، مردم و مسوولان استقبال خوبی از این هفته داشته باشند ولی انتظار داریم، سایر نهادها و ارگان ها نیز برای برگزاری برنامه پیشقدم شوند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک