کد خبر: 151
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۷:۵۷

مهناز افشار یادداشتی را در مورد «عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بیرنگ منتشر کرده است.

 مهناز افشار یادداشتی را در مورد «عشق تعطیل نیست» به کارگردانی بیژن بیرنگ منتشر کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز به نقل از  خبرآنلاین” این بازیگر در صفحه اینستاگرام خود درباره این سریال که چندی پیش در شبکه نمایش خانگی عرضه شده بود، نوشت:

«سلام روزتون بخیر، دوستان و عزیزان، خودم را موظف به پاسخ سئوالات شما در مورد مجموعه «عشق تعطیل نیست» می‌دانم، اگر تا الان صبر کردم به دلیل این بود که ببینم تصمیم عوامل، گروه تهیه و کارگردانی چه خواهد بود برای پاسخ درست به شما که پاسخ دقیقی تا الان ندیدم ….

کار با بازیگران بسیار حرفه‌ای و عوامل خوب شروع شد و قرار بود مجموعه خوب و زیبایی شود!!! و من به عنوان اولین تجربه در شبکه خانگی قرارداد زمان همکاری‌ام از مهرماه تا اسفند ماه و حدود ٢۵ قسمت کار بود و زمان شروع خواستم انصراف بدهم هم بدلیل شروع بارداری که برایم مهمتر از سریال بود و هم نگرانی بابت کیفیت کار، که گروه تولید خواستند بمانم.

بعد از شروع کار ، متاسفانه ۵ قسمت بیشتر نگرفتند و کار در تاریخ اواسط دی تعطیل شد به چند دلیل! نداشتن قصه، تصمیم عوامل تولید و کارگردانی برای دیدن نتیجه این چند قسمت و کم شدن هزینه‌ها و شاید هم نگرانی بیشتر از من برای دوران بارداری.

پیشنهاد من به پروژه این بود که می‌توانید بعد از تعطیلات هم کار کنیم و به صورت واقعی بارداری را وارد قصه بکنیم ،(حتی اگر برای من سخت باشد) کاری که در همه فیلم‌ها و سریال‌ها غیر ایرانی انجام می‌شود و فرصت خوب برای بازیگر برای بازی واقعی این دوران و فرصت متفاوت برای قصه خواهد شد، که متاسفانه قبل رسیدن به همه این موارد کار تعطیل شد.

به عنوان یکی از عوامل هیچ کوتاهی از بازیگران در پروژه ندیدم جز نگرانی بابت ساخت، قصه، دکور، تصویر، صدا و نور… کار زمانی کار خوبی می‌شود که همه دلسوز باشند. در اینجا به همه عوامل خسته نباشید می‌گویم به بازیگران محترم و به خصوص عوامل تدارکات که بسیار دلسوزانه زحمت کشیدند و تصویربرداران محترم، گروه گریم و همه دوستان در پشت دوربین و گروه کارگردانی و تهیه تولید.

من به عنوان یکی از عوامل بعد تعطیل شدن در تاریخ اواسط دی حاضر به همکاری برای ادامه و تمدید زمان هم بودم، اما افسوس که بیش از هر چیزی خود سازندگان باید دلسوزتر می‌بودند …. عذرخواهی من را بابت وقفه در پخش و ضعف در ساخت و مشکلات دیگر بپذیرید. تجربه‌ای شد برای همه عوامل «عشق تعطیل نیست».»

این سریال در پنج قسمت منتشر شد و آخرین قسمت آن پیش از نوروز ۹۴ به بازار آمد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک