کد خبر: 221
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵

حمیدرضا سیاسی بعد از آزادی از زندان بازی سختی را با مسئولان وزارت ورزش شروع کرده و آرامش را از آنها سلب کرده است.

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز  ؛ حمیدرضا سیاسی بازی بدی را ب وزارت ورزش آغاز کرده است. او که ۴ ماه قبل راهی اوین شد چون دو شکایت مهم در پرونده اش داشت و بازپرس ویژه رسیدگی به جرایم ورزش به محض رسیدن پایش به دادسرا حکم بازداشتش را صادر کرد ، حالا که پرونده اش به دادگاه فرستاده شده تا زمان صدور حکم با وثیقه آزاد شده است.

سیاسی که در این ۴ ماه از سوی هیات مدیره منتصب وزارت ورزش حمایت شده است ، با بیرون آمدن از زندان و از وقتی متوجه شده وزارت ورزش اصرار دارد استعفاء بدهد تا این مجال خرید پرسپولیس برای یکی از دو گروه هدایتی یا گلرخسار که رقبایش محسوب می شدند باز شود و او برای پرونده ای که در این مدت برایش ایجاد شده ، نمی تواند در مزایده شرکت کند ، حالا می خواهد بازی را به هم بریزد. سیاسی از هیات مدیره باشگاه استعفاء داده اما دوستانش در هیات مدیره او را هنوز مدیر قانونی تیم می دانند و به رغم تمام رایزنی های وزارت ورزش برایش حکم برکناری نزدند.

او هم بلافاصله بازی جدیدی را شروع کرده. سیاسی که در طول ۶ ماه به گفته مسئولان وزارت ورزش ، رقمی حدود ۳۵ میلیارد تومان در فوتبال هزینه کرده و همین پول بی حساب و کتابی که او وارد ورزش کرد زمینه ساز بازداشتش شد و البته یک شهردار منطقه سرشناس تهران را هم به اوین فرستاد ، حالا با وزارت ورزش بازی می کند. او به ساختمان باشگاه رفت و با درخشان نشست گذاشت.

سیاسی به عبدی گفت برود قطر تا در کتار تیم باشد و حالا تهدید به اخراج برانکو کرده است. او مدام می خواهد فشار بر وزارت ورزش را زیاد کند تا در فاصله ۹ روز تا مزایده آخر ناچار به تعیین هیات مدیره ای جدید شود. سیاسی بازی بدی را با وزارت ورزش شروع کرده و دارد هزینه مدارا با او را برای شان بالا می برد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک