کد خبر: 194
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ فروردین/ ۱۳۹۴ - ۲:۵۰

فرمانده انتظامی شهرستان آمل مازندران، از شناسایی و دستگیری کلاهبردار حرفه‌ای که به بهانه فروش سکه‌های طلا از شهروندان ۲۰ میلیارد کلاهبرداری کرده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز،  سرهنگ ولی‌الله گنجیان مقدم، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی با تطمیع اشخاص متمول به خرید زیر قیمت سکه‌های قدیمی طلا، کلاهبرداری می‌کند این موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دریافتند، فردی با نام «رحمت – گ»  در پوشش فروشنده سکه و طلاجات قدیمی پس از شناسایی خریداران و جلب اعتماد آنان که اغلب از افراد متمول شهر هستند با اغفال آنان در معاملات چند صد میلیونی، ضمن کلاهبرداری پول‌ها و سکه‌ها را به جیب زده و متواری می‌شوند.

سرهنگ گنجیان گفت : ماموران با دریافت این اطلاعات و مشخصات فرد مورد نظر محل اختفا وی را پس از چند روز کار اطلاعاتی شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل  اظهار کرد: گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس به بزه انتسابی و کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی اعتراف کرد.

وی افزود: این فرد پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و سپس روانه زندان شد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک