کد خبر: 285
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۸

به گزارش خوزستان سرافراز” حالا که دو هفته از ورود گلکسی اس ۶ به بازار می‌گذرد، رقابت بین این تلفن و آیفون ۶ اپل داغ‌تر شده است. بر اساس گزارش مرکز تحقیق و مشاوره اطلس، ارائه گلکسی اس ۶ بر روی فروش آیفون ۶ تاثیر منفی گذاشته است. تلفن‌های سری گلکسی اس سامسونگ و آیفون‌های اپل، از پرفروش‌ترین تلفن‌های پرچمدار موجود در بازار بوده و هستند که توانسته‌اند سهم عمده‌ای از بازار ابزارهای هوشمند رده بالا را به خود اختصاص دهند. گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج سامسونگ که به تازگی روانه بازار شده‌اند قرار است مستقیما وارد رقابت با آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس اپل شوند. بنا به گزارش شرکت تحقیق و مشاوره بازار ATLAS، معرفی گلکسی اس ۶ روی فروش آیفون ۶ تاثیر منفی گذاشته است. بنا به این گزارش، فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در هفته دوم آوریل ۳۵٫۰۰۰ دستگاه بوده که نسبت به هفته پیش از آن، حدودا ۱۷۰۰ دستگاه کاهش فروش را تجربه کرده است. این در حالی است که حدودا ۷۹٫۵۸۶ دستگاه گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در شش روز اول پس از ارائه این دو محصول در روز ۱۰ آوریل فروخته شد. این آمار تنها مربوط…

به گزارش خوزستان سرافراز”

حالا که دو هفته از ورود گلکسی اس ۶ به بازار می‌گذرد، رقابت بین این تلفن و آیفون ۶ اپل داغ‌تر شده است. بر اساس گزارش مرکز تحقیق و مشاوره اطلس، ارائه گلکسی اس ۶ بر روی فروش آیفون ۶ تاثیر منفی گذاشته است.

تلفن‌های سری گلکسی اس سامسونگ و آیفون‌های اپل، از پرفروش‌ترین تلفن‌های پرچمدار موجود در بازار بوده و هستند که توانسته‌اند سهم عمده‌ای از بازار ابزارهای هوشمند رده بالا را به خود اختصاص دهند.

گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج سامسونگ که به تازگی روانه بازار شده‌اند قرار است مستقیما وارد رقابت با آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس اپل شوند. بنا به گزارش شرکت تحقیق و مشاوره بازار ATLAS، معرفی گلکسی اس ۶ روی فروش آیفون ۶ تاثیر منفی گذاشته است.

بنا به این گزارش، فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس در هفته دوم آوریل ۳۵٫۰۰۰ دستگاه بوده که نسبت به هفته پیش از آن، حدودا ۱۷۰۰ دستگاه کاهش فروش را تجربه کرده است. این در حالی است که حدودا ۷۹٫۵۸۶ دستگاه گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج در شش روز اول پس از ارائه این دو محصول در روز ۱۰ آوریل فروخته شد. این آمار تنها مربوط به فروش آفلاین بوده و اگر میزان فروش آنلاین را هم به آن اضافه کنید، متوجه خواهید شد که آمار و ارقام فروش با فاصله زیادی نسبت به آیفون ۶ بیشتر است.

اگر فروش هفته اول گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج را با فروش هفته اول گلکسی اس ۵ مقایسه کنیم، می‌بینیم که فروش پرچمداران جدید چهار برابر نسل پیشین با ۲۰٫۰۰۰ واحد بوده است. فروش آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس از پایان ماه مارس به آرامی با کاهش همراه بوده که البته با توجه به گذشت ۶ ماه از معرفی این محصول، طبیعی به نظر می‌رسد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک