کد خبر: 310
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱

استاندار خوزستان گفت: با وجود فعالیت صنایع مختلف و منابع خدادادی بسیار در این استان طعم خوش اینها به کام مردم نمی نشیند.

 خوزستان سرافراز : عبدالحسن مقتدایی روز چهارشنبه پس از بازدید از قسمت های مختلف دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در نشست بررسی مشکلات این دانشگاه افزود: زحمات بسیاری در صنایع استان کشیده می شود اما ضایعات ناشی از فعالیت این صنایع بسیار زیاد است که به همین سبب کام مردم تلخ می شود.

وی اضافه کرد: از بابت فعالیت صنایع در خوزستان طعمی به کام مردم نمی نشیند که ماندگار باشد و احساس تعلق خاطری بین مردم ایجاد نمی شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: در بسیاری از استان های کشور مجوز تاسیس آموزشکده ای دریافت می شود و آن را به تدریج گسترش می دهند تا به یک مرکز علمی معتبر تبدیل شود و در این میان خیران، مسوولان و افراد حقیقی و حقوقی حمایت می کنند.

وی اضافه کرد: در خوزستان هم وجود صنایع مختلف و منابع خدادادی این شرایط را فراهم کرده اما با وجود تلاش های بسیار نتیجه ای که باید گرفته نمی شود.

مقتدایی بر ضرورت برنامه ریزی به منظور برگزاری یک کنفرانس علمی در دانشگاه رامین تاکید کرد و افزود: با برگزاری این کنفرانس ترددها در این دانشگاه مضاعف می شود و به همین جهت دانشجویان مشغول تحصیل در این دانشگاه و استادان دانشگاه احساس خوشایندی خواهند داشت که این مرکز علمی اعتبار دارد.

رییس دانشگاه رامین هم با اشاره به اتمام ساخت ساختمان های دانشکده علوم دامی و صنایع غذایی، کشاورزی و سلف سرویس گفت: این ساختمان ها سه سال است که ساخته شده اند اما تجهیزات آنها تامین نشده است.

سیدعطاءالله سیادت افزود: هیچ گونه تجهیزات گرمایش و سرمایش در این ساختمان ها ایجاد نشده است.

وی تاکید کرد: در سال ۹۳ با کمک های استانداری خوزستان و وزارت علم بخشی از ساختمان ها به برخی تجهیزات تجهیزات شدند اما هنوز عمده این تجهیزات مستقر نشده است.

سیادت گفت: ساختمان علوم دامی و صنایع غذایی با وجود این که سه سال از زمان اتمام کار ساخت آن می گذرد اما محوطه سازی آن انجام نشده است.

وی اظهار کرد: سلف سرویس موجود دانشگاه ۵۰ سال قدمت دارد و برای ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد و بسیاری از دانشجویان غذای خود را در ظرورف یک بار مصرف دریافت می کنند.

سیادت گفت: هم اینک دو هزار و ۵۰۰دانشجودر این دانشگاه مشغول تحصیلند و سلف سرویس جدید پاسخگوی نیاز موجود خواهد بود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک