کد خبر: 354
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز “ پایگاه چغازنبیل -مدیر داخلی پایگاه سجاد پاک گهر در گفتگو با خبرنگار ما فرمود” به مناسبت هفته محوطه ها و بناهای تاریخی در روز چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ دانش آموزان مدارس ابتدایی روستاهای (صالح سعید و خماط) اطراف محوطه میراث جهانی چغازنبیل در این مجموعه حضور یافتند و در برنامه های متنوع تدوین شده فعالیت نمودند. برنامه هایی از قبیل حلقه حفاظتی انسانی، مشاهده فیلم معرفی بنا، شرکت در مرمت حصار اول بصورت نمادین و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع میراث فرهنگی از جمله این برنامه ها بود. در پایان علاوه بر اهدا هدایا به تمامی دانش آموزان، کارت همیار میراث ( طراحی شده در پایگاه) به دانش آموزان داده شد. این برنامه در راستای آشنایی دانش آموزان ( به عنوان حافظان میراث فرهنگی آینده) با ارزشهای میراث فرهنگی و ایجاد علاقه در حفظ محوطه تاریخی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری خوزستان سرافراز “

پایگاه چغازنبیل -مدیر داخلی پایگاه سجاد پاک گهر در گفتگو با خبرنگار ما فرمود”

به مناسبت هفته محوطه ها و بناهای تاریخی در روز چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۱ دانش آموزان مدارس ابتدایی روستاهای (صالح سعید و خماط) اطراف محوطه میراث جهانی چغازنبیل در این مجموعه حضور یافتند و در برنامه های متنوع تدوین شده فعالیت نمودند. برنامه هایی از قبیل حلقه حفاظتی انسانی، مشاهده فیلم معرفی بنا، شرکت در مرمت حصار اول بصورت نمادین و برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع میراث فرهنگی از جمله این برنامه ها بود. در پایان علاوه بر اهدا هدایا به تمامی دانش آموزان، کارت همیار میراث ( طراحی شده در پایگاه) به دانش آموزان داده شد. این برنامه در راستای آشنایی دانش آموزان ( به عنوان حافظان میراث فرهنگی آینده) با ارزشهای میراث فرهنگی و ایجاد علاقه در حفظ محوطه تاریخی صورت گرفته است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک