کد خبر: 306
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰

مدیر کل فرودگاه های استان خوزستان گفت: فرایند تبدیل ارز برای مسافران خارجی با راه اندازی باجه ارزی بانک ملی در فرودگاه اهواز تسهیل شد.

خوزستان سرافراز “محمدسعید شرفی اظهار کرد: پیش از این در فرودگاه اهواز دو نوع بانک ریالی و ارزی ریالی وجود داشت که این کار موجب می شود مشکلات بسیاری برای مسافران بوجود آید و مسافران برای گرفتن سهمیه ارزی خود با مشکلاتی روبه رو شوند.

وی افزود: هر مسافری سالانه ۳۰۰ دلار سهمیه ارزی دارد که در صورت سفر خارجی می توانست چند روز پیش از مسافرت معادل ریالی آن را به حساب بانک واریز کند و در روز مسافرت پس از دریافت کارت پرواز برای گرفتن دلار معادل پول ریالی خود اقدام کند.

شرفی گفت: با راه اندازی باجه بانک ملی در فرودگاه اهواز به منظور تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به تقاضای مشتریان، از این پس مسافران می توانند همان روز پرواز برای تبدیل پول خود از ریال به دلار اقدام کنند که این فرایند در باجه بانک ملی فرودگاه به مدت چند دقیقه قابل انجام است.

مدیر کل فرودگاه های خوزستان ادامه داد: این امکان پس از فرودگاه امام خمینی (ره) در فرودگاه اهواز فراهم شد که مشکلات تبدیل ارز را برای مسافران خارجی تسهیل می کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک