کد خبر: 523
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۹

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خوزستان سرافراز” سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:برای ادامه همکاری با این باشگاه برای دو فصل آینده به توافق رسیدم. درگان اسکوچیچ که بعدازظهر شنبه درجمع خبرنگاران در اهواز افزود:این توافق به تازگی با مسئولان باشگاه فولاد خوزستان صورت گرفته و من ازاین بابت راضی وخوشحال هستم. وی گفت:این توافق نهایی شده اما هنوز روی کاغذ نیامده است. اسکوچیچ اظهار داشت: البته این به آن معنا نیست که من ازجای دیگری پیشنهاد نداشتم اما ترجیح دادم که برای دو فصل آینده با باشگاه فولاد خوزستان همکاری کنم. اسکوچیچ در فصل جاری هدایت تیم فوتبال فولاد خوزستان را برعهده گرفته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی پایگاه خبری خوزستان سرافراز”

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت:برای ادامه همکاری با این باشگاه برای دو فصل آینده به توافق رسیدم.

درگان اسکوچیچ که بعدازظهر شنبه درجمع خبرنگاران در اهواز افزود:این توافق به تازگی با مسئولان باشگاه فولاد خوزستان صورت گرفته و من ازاین بابت راضی وخوشحال هستم.

وی گفت:این توافق نهایی شده اما هنوز روی کاغذ نیامده است.

اسکوچیچ اظهار داشت: البته این به آن معنا نیست که من ازجای دیگری پیشنهاد نداشتم اما ترجیح دادم که برای دو فصل آینده با باشگاه فولاد خوزستان همکاری کنم.

اسکوچیچ در فصل جاری هدایت تیم فوتبال فولاد خوزستان را برعهده گرفته است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک