کد خبر: 636
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۹:۰۴

سید یعقوب حسینی؛ مدیر کل دیوان محاسبات استان خوزستان، معاونین و کارشناسان و مسئولین شرکت ملی حفاری ایران از دستگاه های حفاری مستقر در پروژه حفاری میدان یاران بازدید کردند.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران”در این بازدید با حضور حیدر بهمنی؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، معاونین و جمعی از متخصصان شرکت، مسئولین دیوان محاسبات استان خوزستان از دستگاه های حفاری ۲۸ و ۹۲ فتح بازدید و از نزدیک در جریان توسعه میدان یاران قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش در هر دستگاه حفاری متخصصان صنعت حفاری ضمن توضیح درخصوص دستاوردها و توانمندی ها، آخرین وضعیت توسعه میدان، برنامه های پیش بینی شده، میزان پیشرفت کار و تکمیل یک حلقه چاه نفت یا گاز را تشریح کردند.

گفتنی است شرکت ملی حفاری ایران با بکارگیری ۵ دستگاه حفاری (۲۸، ۹۲، ۶۰، ۵۴ و ۳۷ فتح ) حفاری ۲۲ حلقه چاه را در میدان یاران به عهده دارد و تا کنون بیش از ۳۴ هزار متر حفاری در این میدان عملیات حفاری صورت گرفته است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک