کد خبر: 606
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۷/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۵

در خانه بودم که فریادهای کمک مادر شیوا توجهم را به خود جلب کرد. وقتی به کوچه رفتم، دیدم که او شیوا را بغل کرده و مدام می‌گوید که او خفه شده است.

خوزستان سرافراز/ساعت ١٣:٣٠ دوشنبه ٣١‌ فروردین امسال اهالی یکی از محله‌های یاسوج با صدای جیغ و فریاد زنی جوان به کوچه ریختند. مادر در حالی که دختر ١٢ ساله‌اش را در بغل داشت مدام جمله «دخترم خفه شد» را تکرار می‌کرد.

یکی از همسایه‌ها درباره این حادثه می‌گوید: «در خانه بودم که فریادهای کمک مادر شیوا توجهم را به خود جلب کرد. وقتی به کوچه رفتم، دیدم که او شیوا را بغل کرده و مدام می‌گوید که او خفه شده است. اهالی محل همه جمع شده بودند. بلافاصله شیوا را روی زمین خواباندیم و تنفس مصنوعی دادیم. کمی بدنش گرم شده بود که اورژانس آمد و شیوا را به بیمارستان شهید بهشتی برد.»

در بیمارستان اما کاری از دست پزشکان برنیامد و شیوا جان خود را از دست داد. پس از آن خانواده‌اش او را در مزار روستای چم بلبل کهگیلویه و بویراحمد دفن کردند. مادرش به همسایه‌ها گفته که هنوز مرگ دخترش را باور نکرده است.

همسایه می‌گوید: مادر شیوا به من گفته بود که روز حادثه شیلا، دختر شش ساله‌اش مشغول تماشای تلویزیون بود که شیوا از مدرسه آمد و به اتاقش رفت تا لباسش را عوض کند. او دخترش را صدا زد که بیاید و کمک کند تا قبل از اینکه پدرشان بیاید، سفره ناهار را بچینند. اما وقتی خبری از شیوا نشد به اتاق او رفت و دید که دخترش با مقنعه‌ای که در سر داشت، از طبقه دوم تختخواب حلق‌آویز شده و راه نفسش بند آمده است.

مادر شیوا به همسایه‌اش گفته که دخترش چند روز قبل از حادثه، تصویری از خودکشی دختری دانشجو در «واتس‌آپ» دیده بود که از پلی آویزان شده بود.  پدر شیوا کارمند است. مادر هم خانه‌دار. آنها مستاجرند اما به گفته همسایه، وضع مالی‌شان خوب است و تا حالا صدای دعوا و جر و بحث از خانه شان نیامده بود.

همسایه می‌گوید: پدر و مادر شیوا با بچه‌های‌شان راحت بودند. من همیشه شیوا را که جثه کوچکی داشت، می‌دیدم که در خیابان، با اسکیت بازی می‌کند. هیچ مشکلی نبود که بگوییم مثلا بدرفتاری باعث این اتفاق شده باشد. آنها خیلی با بچه‌های‌شان راحت هستند.

در پلیس آگاهی یاسوج پرونده‌ای درباره این حادثه تشکیل شده و تیمی از کارآگاهان رسیدگی به آن را آغاز کرده‌اند با این حال آنها اعلام نظر قطعی درباره جزییات حادثه را منوط به گزارش پزشکی قانونی می‌کنند.

سرگرد فلاحی، مسوول مرکز اطلاع‌رسانی پلیس یاسوج درباره این خبر می‌گوید که هنوز همه‌چیز در حد همان گفته‌های خانواده‌اش است و پلیس به نتیجه خاصی نرسیده و همه‌چیز منوط به گزارش پزشکی قانونی است که در چند روز آینده مشخص می‌شود. 

یکی از همسایه‌ها درباره شنیده‌هایش از روند تحقیقات پلیس به «اعتماد» گفت که پلیس ٩٠ درصد احتمال می‌دهد که شیوا وقتی از طبقه دوم تخت قصد پایین آمدن داشت، مقنعه‌اش به تخت گیر کرده و خفه شده باشد. اما سرگرد فلاحی می‌گوید که پلیس تاکنون هیچ اظهارنظری درباره این حادثه نداشته است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک