کد خبر: 660
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱:۱۶

 رییس اداره محیط زیست خرمشهر گفت:۲۰۰ متر مربع از سطح اروندرود و ۱۰۰ متر مربع از سطح رودخانه کارون از سوی دو شناور به مواد نفتی آلوده شد که پس از جمع آوری مواد نفتی، آلودگی در این دو رودخانه مهار شد.

خوزستان سرافراز/  رضا جاوید شامگاه دوشنبه در گفت و گو با رسانه ها از شناسایی ۲ شناور آلوده کننده رودخانه های اروند و کارون خبر داد و گفت:متخلفان آلوده کننده رودخانه های اروند و کارون دستگیر شدند.

وی ادامه داد:آلودگی اتفاق افتاده در رودخانه کارون و اروند به صورت عمدی و از سوی ملوانان یک شناور انجام شده بود.

جاوید تصریح کرد:با همکاری یگان حفاظت محیط زیست و تیم مقابله با آلودگی دریا در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر، اعضای شناورهای آلوده کننده رودخانه های اروند و کارون به مواد نفتی شناسایی و دستگیر شدند.

جاوید افزود:متخلفان این پرونده بر اساس ماده ۹ قانون مقررات حفظ و صیانت از دریاها، علاوه بر جریمه، موظفند هزینه جمع آوری مواد نفتی را نیز پرداخت کنند.

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان خرمشهر از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هر گونه تخلف که منجر به آلودگی محیط زیست شود مراتب را به اداره محیط زیست خرمشهر و یا آبادان اطلاع دهند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک