کد خبر: 663
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۶

فرزند «فریدون حافظی» نسبت به دو طبقه شدن قبر پدرش در قطعه‌ی هنرمندان بهشت زهرا (س) اعتراض کرد.

خوزستان سرافراز/ نازیلا حافظی، اظهار کرد: چهارشنبه‌ی هفته پیش از خانه موسیقی با مادرم تماس گرفتند و گفتند که قطعه‌ی هنرمندان پر شده است و باید قبرها دو طبقه شوند. همچنین گفتند شما چه بخواهید چه نخواهید این اتفاق می‌افتد.

او ادامه داد: در نهایت، برگه‌ای را برای مادر من آوردند و از او خواستند آن را امضا کند. سن مادر من زیاد است و برای انجام این کار، هیچ مشورتی هم با من نشد.

حافظی بیان کرد: افرادی مانند پدر من، انگشت‌شمار هستند. نباید با هنرمندان قدیمی این‌گونه برخورد شود و به آن‌ها بی‌حرمتی کنند. حتی وقتی پدر من در قید حیات بود با ایشان درست برخورد نشد. او در زمان حیات، ماهی ۱۸۰ هزار تومان حقوق می‌گرفت. به نظر شما این بی‌حرمتی نیست؟

وی افزود: اگر قرار است که قبرها دو طبقه شود، آیا درست است که اول به سراغ استادان این مملکت بروند؟ مگر وقتی این‌ها در قید حیات بودند کاری برای آن‌ها کردند که حالا این اقدام را انجام می‌دهند؟

به گزارش ایسنا، فریدون حافظی نوازنده‌ی تار و سه‌تار بود و در زمان حیاتش قطعات زیادی ساخت. او تا واپسین روزهای زندگی‌اش به تربیت شاگردانش مشغول بود. این هنرمند خردادماه سال ۹۲ در سن ۸۷سالگی از دنیا رفت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک