کد خبر: 727
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۵:۴۳

 تهیه کننده فیلم مستند حاج صادق گفت:تصویر برداری مستند حاج صادق که درباره زندگی حاج صادق آهنگران است به پایان رسید.

خوزستان سرافراز/ سعید راضی حویزه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تا کنون مستند جامعی در مورد زندگی حاج صادق آهنگران ساخته نشده بود،اظهارکرد: این مستند به پیشنهاد سیمای خوزستان و سفارش سیمای استان ها تهیه و تصویربرداری این مستند به تازگی به پایان رسید.

وی افزود: این مستند در زمان ۶۵ دقیقه برگرفته از ابعاد مختلف زندگی حاج صادق از دوران کودکی، رفتار با والدین، ازدواج و سایر ابعاد زندگی وی ساخته شده که در آن با تمام کسانی که به گونه ای با وی ارتباط داشتند و در مسیر رشد و ارتقای حاج صادق تاثیرگذار بودند گفت و گو شده است.

راضی حویزه گفت: مستند حاج صادق در مشهد، تهران، شلمچه، سوسنگرد، هویزه، نجف، کربلا و لبنان تصویربرداری شد و هم اکنون در مرحله تدوین قرار دارد.

تهیه کننده این فیلم ادامه داد: صادق آهنگران یک شخصیت ملی است که سهم بسیاری در دفاع مقدس داشته ، و این سهم او نیز برای همه مردم مشخص و انکارناپذیر است.

وی با بیان اینکه فیلم مستند حاج صادق از طریق تمام شبکه های استانی و در شبکه ملی پخش خواهد شد، افزود: مرتضی مطوری کارگردان فیلم، علیرضا شیرالی صدابردار، سید حمید موسوی تصویربردار، غلامرضا مزرعه مدیر تولید، علیرضا حاجی پور تدوینگر و امین حبیبی آهنگساز این فیلم هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک