کد خبر: 1355
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۲

  ورزش >  سرمربی سرخپوشان تهرانی گفت: از هواداران و اصحاب رسانه عذر می خواهم که مجبوریم از فردا پشت در های بسته تمرینات را پیگیری کنیم. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تهرانی از اینکه تمرینات این تیم ا ز فردا پشت در های بسته و بدون حضور هواداران و خبرنگار ها برگزار می شود عذر خواهی کرد.او در ادامه گفت: « این کار را به علت آرامش تیم انجام می دهیم تا تمرکزمان را برای دو بازی حساس مقابل استقلال و الهلال حفظ کنیم.بازی با استقلال یک ساعت زودتر از قبل برگزار خواهد شد و به همین علت از فردا تمرینات ما زودتر برگزار می شود.اگر قصد مصاحبه با من داشتید می توانید از فردا ساعت ۱۶:۳۰ به مجموعه درفشی فر بیاید اما با آغاز تمرین درب مجموعه بر روی همه بسته خواهد شد.» برانکو در خصوص استراحت دادن به برخی از بازیکنانش در بازی با گسترش گفت: «من نمی دانم بازیکنان یک و دو تیم چه کسانی هستند ،فقط می دانم همه تحت قرار داد باشگاه بوده و همه در خدمت تیم هستند.ما صادقیان،خانزاده،نور محمدی و بنگر را به خاطر محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم و در روز سفر به تبریز هم علی عسگر به ما…

 

ورزش >  سرمربی سرخپوشان تهرانی گفت: از هواداران و اصحاب رسانه عذر می خواهم که مجبوریم از فردا پشت در های بسته تمرینات را پیگیری کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان تهرانی از اینکه تمرینات این تیم ا ز فردا پشت در های بسته و بدون حضور هواداران و خبرنگار ها برگزار می شود عذر خواهی کرد.او در ادامه گفت: « این کار را به علت آرامش تیم انجام می دهیم تا تمرکزمان را برای دو بازی حساس مقابل استقلال و الهلال حفظ کنیم.بازی با استقلال یک ساعت زودتر از قبل برگزار خواهد شد و به همین علت از فردا تمرینات ما زودتر برگزار می شود.اگر قصد مصاحبه با من داشتید می توانید از فردا ساعت ۱۶:۳۰ به مجموعه درفشی فر بیاید اما با آغاز تمرین درب مجموعه بر روی همه بسته خواهد شد.»
برانکو در خصوص استراحت دادن به برخی از بازیکنانش در بازی با گسترش گفت: «من نمی دانم بازیکنان یک و دو تیم چه کسانی هستند ،فقط می دانم همه تحت قرار داد باشگاه بوده و همه در خدمت تیم هستند.ما صادقیان،خانزاده،نور محمدی و بنگر را به خاطر محرومیت و مصدومیت در اختیار نداشتیم و در روز سفر به تبریز هم علی عسگر به ما اعلام کرد که پایش درد می کند و نمی تواند تیم را همراهی کند.»
وی در خصوص استفاده از بنگر در دربی گفت: « بنگر تازه دو نوبت است که تمرینات سبک را شروع کرده است.او یک ماه از تمرینات دور بود و باید دید وقتی فشار تمرینات افزایش پیدا می کند پایش چه عکس العملی نشان می دهد.»
برانکو در پاسخ به این سوال که بازیکنان شما در شب بازی با گسترش فولاد تبریز تا ۴ یا ۵ صبح در وایبر و اتس‌آپ بودند گفت: شما از کجا می‌دانید که چنین اظهار نظری می‌کنید؟ آیا نمونه‌ای دارید که آنها در ساعت مشخصی با کسی صحبت کرده‌اند؟ چطور می‌دانید آنها در چه ساعتی پیام فرستادند؟ شما باید بگویید. آیا این موضوع بدین معناست که با شما در ارتباط بوده‌اند؟ آیا این رفتار درست است که چنین موضوعی را مطرح می‌کنید؟ ما راس ساعت ۱۱ به اتاق‌های بازیکنان سر زده و دیدیم که همه در اتاق‌هایشان بودند و استراحت می‌کردند. این مسائلی که عنوان می‌کنید ملاک درستی برای قضاوت نیست.
وی در واکنش به این موضوع که آیا بهتر نیست قبل از بازی موبایل‌های بازیکنانش را جمع کند، یادآور شد: نه. این کار خوبی نیست. من عملکرد بازیکن را در زمین مسابقه مورد ارزیابی قرار می‌دهم و مسائل دیگر برایم اهمیتی ندارد.
برانکو همچنین درباره دربی گفت: « دربی یک مسابقه خاص است و ربطی به شرایط دو تیم ندارد.این بازی متعلق به تماشاگران است و بازیکنان برای هواداران بازی می کنند.در این بازی قانونی وجود ندارد که بگویم فلان تیم چون شرایطش در جدول بهتر است پس بازی را می برد. وی در واکنش به این سوال که تقابلش با امیر قلعه‌نویی که ۹ سال پیش از منتقدان سرسخت وی به شمار می‌رفت، چطور خواهد بود، گفت: امیر قلعه‌نویی را پرافتخارترین مربی ایران می‌دانم. او در دوران بازیگری و مربیگری افتخارات زیادی با باشگاه استقلال کسب کرده است. بیش از این نمی‌توانم درباره افتخارات قلعه‌نویی اظهار نظر کنم.
سرمربی پرسپولیس درباره باخت‌های امیر قلعه‌نویی با مربیان خارجی گفت: امیدوارم مقابل تیم من هم بازنده باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک