کد خبر: 1326
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۳

در این جلسه که با حضور حدود ۱۰ نفر از متقاضیان استیضاح برگزار شد بحث‌هایی در مورد مسکن مهر، مسکن ایثارگران، وضعیت راهها، راه آهن و اجرای موادی از قانون برنامه پنجم در رابطه با همین موضوعات مطرح شد.

خوزستان سرافراز/موسی‌الرضا ثروتی با اعلام این خبرگفت:‌ در این جلسه که با حضور حدود ۱۰ نفر از متقاضیان استیضاح برگزار شد بحث‌هایی در مورد مسکن مهر، مسکن ایثارگران، وضعیت راهها، راه آهن و اجرای موادی از قانون برنامه پنجم در رابطه با همین موضوعات مطرح شد.

به گفته‌ی وی، پیش از این نیز جلساتی با حضور علی لاریجانی و محمد حسن ابوترابی‌فرد با وزیر راه برگزار شده است.

حمیدرضا طباطبایی نائینی نیز در رابطه با این جلسه گفت: در این جلسه که از سوی آقای لاریجانی و با حضور برخی متقاضیان استیضاح برگزار شد قرار شد موضوعات مختلف مد نظر استیضاح کنندگان به رئیس مجلس منعکس شود و وزیر راه نیز در هفته جاری پاسخ‌های لازم را ارائه کند. بنابراین بررسی‌ها به جلسه دیگری با حضور رئیس مجلس، وزیر راه و متقاضیان استیضاح موکول شد.

وی عدم وجود برنامه‌ی مشخص در وزارت راه برای مسکن حمایتی و اقشار آسیب‌پذیر، وضعیت مسکن جانبازان، سقوط آنتونوف ۱۴۰ در سال گذشته، زوایای مختلف مسکن مهر و عدم انجام پروژه‌های راه روستایی را از جمله محورهای اصلی استیضاح وزیر راه عنوان کرد.

ایسنا”

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک