کد خبر: 1475
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۸

 

به دنبال گفتگوی تفصیلی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام با شبکه تلویزیونی المیادین لبنان دفتر محسن رضایی تکذیبیه ای منتشر کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز/ دفتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتشار بیانیه‌ای توضیحاتی را در مورد مصاحبه دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با شبکه تلوزیونی المیادین صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

«به دنبال گفتگوی تفصیلی محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با شبکه تلویزیونی المیادین لبنان در روز دو شنبه مورخ ۲۱/۲/۹۴که در آن ضمن تبیین ابعاد جنایات رژیم آل سعود از مظلومیت مردم یمن دفاع شده بود، برخی از رسانه‌های کشور از جمله یک روزنامه حاشیه‌ساز و چند سایت خبری اقدام به انتشار پیش خبر شبکه تلویزیونی المیادین به صورت ناقص و برجسته‌سازی کاذب نموده‌اند. از آنجا که مطلب موصوف در قالب پیش خبر و به صورت ناقص انتشار یافته ضمن تکذیب آن همکاران رسانه ای را به استفاده از متن کامل این مصاحبه در سایت رسمی مجمع تشخیص که یگانه مرجع رسمی انتشار اخبار این نهاد می باشد دعوت می نماید.

همانطور که دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت بارها گفته‌اند دولت سعودی در فاجعه حمله به یمن قطعاً دولتی متجاوز بوده و آغازگر جنگی تمام عیار علیه زنان و کودکان و مردم غیرنظامی شده است، فلذا مردم یمن به هر طریق مشروع حق دارند از خود دفاع کنند و بی‌تردید اقدام حکام سعودی یک نسل‌کشی آشکار با حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی است. در این زمینه اصحاب رسانه و عموم مخاطبان را به دو نامه مهم دکتر رضایی به عبدالملک حوثی رهبر انقلاب یمن، قریب به ده گفتگوی خبری دبیر محترم مجمع در دو ماه گذشته و متن گفت‌وگوی اخیر دکتر رضایی با شبکه المیادین که متن کامل و دقیق آن روز سه شنبه ساعت ۱۶:۱۵ در پایگاه اطلاع رسانی مجمع و عمده خبرگزاری های رسمی کشور انتشار یافته است ارجاع داده تا معلوم شود چگونه یک موضع گیری روشن و محکم علیه جنایات آل سعود با سفسطه و غرض ورزی محل قضاوت نادرست قرار گرفته است.

علی ایحال از رسانه‌های عمومی کشور که طی دو روز اخیر متن ناقص و کذب را انتشار داده اند اکیداً درخواست می شود بر اساس نص صریح قانون مطبوعات در اسرع وقت نسبت به اصلاح خبر و انتشار متن کامل مصاحبه اقدام نمایند. بدیهی است چنانچه رسانه‌های مذکور نسبت به اصلاح اشتباه خود اقدام ننماید حق شکایت قانونی در خصوص افتراء و نشر اکاذیب محفوظ است.

دفتر محسن رضایی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک