کد خبر: 1434
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱:۲۷

عملیات ۱۰ ساعته کاراگاهان پلیس تهران برای آزادی پسر رئیس کلینیک پرسپولیس، با آزادی گروگان ۱۰۰ هزار دلاری به پایان رسید.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از مهر، صبح امروز پسر ۱۳ ساله ای در حالی که در انتظار رسیدن سرویس مدرسه خود بود توسط ۳ آدم ربا ربوده شد.

سینا ۱۳ ساله در حالی ربوده شد که گروگانگیران در تماسی تلفنی پس از ربودن این کودک خواستار پرداخت یک صدهزار دلار از سوی خانواده وی شده و برای پرداخت این مبلغ نیز ضرب الاجلی کمتر از ۲۴ ساعت را تعیین کرده بودند.

سرهنگ عباسعلی محمدیان رئیس پلیس آگاهی پایتخت در تشریح جزئیات عملیات ۱۰ ساعته کاراگاهان پلیس آگاهی برای رهایی گروگان ۱۳ ساله گفت : پس از ربوده شدن این کودک و ارائه گزارش آدم ربایی مذکور، بلافاصله کلیه امکانات پلیس آگاهی برای بررسی موضوع و آزادسازی این کودک بسیج شد.

وی افزود: در تحقیقات اولیه ماموران موفق شدند خودرویی که توسط آدم ربایان برای ربودن سینا به کار گرفته شده بود شناسایی کنند ولی تحقیقات تکمیلی نشان داد که این خودرو شب گذشته در شرق تهران به سرقت رفته بود.

سرهنگ محمدیان گفت: ساعت ۱۰ صبح آدم ربایان در نخستین تماس تلفنی خود با خانواده این کودک با تعیین ضرب الاجلی چند ساعته خواستار ارائه یک صدهزار دلار در قبال آزادی سینا شدند.

وب با بیان اینکه ماموران پلیس با بررسی شماره تلفن سارقان متوجه سرقتی بودن تلفن همراه آن ها نیز شدند، گفت: ماموران پلیس با بسیج تمامی امکانات خود و تمرکز خاص و ویژه بر روی این پرونده ویژه توانستند در تماس دوم گروگانگیران با خانواده کودک ربوده شده آن ها را در خیابان دماوند شناسایی کنند و زمانی که آن ها قصد پیاده شدن از خودرو را داشتند اقدام به دستگیری آن ها کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به نحوه دستگیری ۳ آدم ربا نیز گفت : گروگان گیران در هنگام دیدن ماموران با پلیس درگیر شدند و قصد فرار از دست آن ها را داشتند که در این میان یکی از آدم رباها به دنبال بی توجهی به اخطارهای مکرر ماموران بر درگیری با پلیس و فرار از دست ماموران اصرار داشت که در نهایت مورد هدف گلوله ماموران پلیس قرار گرفت.

وی افزود : ماموران در بازرسی از خودرو مذکور توانستند سینای ۱۳ ساله را در حالی که دست و پای وی بسته شده بود در صندوق عقب این خودرو بیابند.

بنا بر این گزارش ساعت ۲۰:۱۵ سینا در کلانتری ۱۲۳ نیاوران به آغوش پدر و خانواده خود بازگشت و متهمان برای مواجهه حضوری با خانواده سینا به کلانتری منتقل شدند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک