کد خبر: 1537
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵

 امیر قلعه نویی و مجتبی محرمی تقریبا ۲ سال بعد از یک دعوای جنجالی در دربی ، باز هم در یک دربی با هم آشتی کردند.

خوزستان سرافراز؛امیر قلعه نویی و مجتبی محرمی بعد از یک دعوای معروف در دربی با هم آشتی کردند . این بار هم در دربی . دربی سال ۷۵٫ مراسم ابتدای بازی و یک دیده بوسی ساده. تقریبا ۲۱ سال قبل بود.روز پانزدهم دی ماه سال ۱۳۷۳٫دربی ای که با مشت مجتبی محرمی به صورت امیر قلعه نویی به جنجال کشیده شد.در آن بازی پرسپولیسی ها با دو گل پیوس و بهزاد داداش زاده از رقیب خود پیش بودند اما اخراج رضا شاهردوی از بازی همه چیز را به نفع استقلالی ها تغییر داد تا صادق ورمزیار و ادموند اختر بازی را به تساوی بکشانند.

در آن بازی و در دقیقه ۸۸ پس از یک درگیری کوچک مجتبی محرمی در شرایط ملتهب ورزشگاه آزادی با مشت به صورت امیر قلعه نویی کوبید تا پس از هجوم هواداران به داخل میدان بازی نیم تمام بماند.دیداری که بعد ها و با رای فدراسیون فوتبال سه بر صفر به نفع استقلالی ها به پایان رسید.

مجتبی بعد از آن و در سال های سختی ابتلایش به مشکلات سخت زندگی از قلعه نویی به عنوان یک رفیق با معرفت یادکرده بود.

این دو که بچگی تقریبا با هم بچه محل بودند ، دوستانی قدیمی محسوب می شدند که در سالهای فوتبال شان زیاد با هم رفت و آمد داشتند. قبل از اینکه مجتبی اسیر حاشیه های بعد از فوتبال شود. مجتبی اما حالا مدتهاست که به لطف خدا و کمک دوستانی مثل علی کریمی و قلعه نویی بهبود پیدا کرده است. اگرچه همچنان شرایط مالی مناسبی ندارد.

مجتبی محرمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک