کد خبر: 1511
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۳:۰۵

خوزستان سرافراز” پرویز مظلومی می گوید:«نمی توانند عدد ۴ را از ما بگیرند.» خبرآنلاین/ سرمربی سابق استقلال معتقد است بازی دربی می تواند قشنگ شود چون دو تیم نه شانس سهمیه دارند و نه شانس قهرمانی. او امیدوار است آبی ها برنده بازی باشند. دربی در پیش است. پیش بینی شما از نتیجه بازی جمعه چیست؟ اول از همه دوست دارم استقلال برنده باشد. آرزو دارم بازی خوبی انجام شود. شرایط دو تیم مثل همدیگر است ولی من پیش بینی نمی کنم چون بازی رفت پیش بینی کردم استقلال برنده می شود ولی بازی را باخت. حرفم اشتباه از آب در آمد. الان هم شرایط دو تیم واقعا به هم نزدیک است. تیمی که آرامش داشته باشد و از موقعیت ها به درستی استفاده کند، برنده بازی می شود. در دربی معمولا موقعیت ها کم است. توپ بیشتر وسط زمین می چرخد تا روی دروازه ها. دو تیم اختیاط می کنند. اما الان فرصت خوبی برای بازی هجومی است. استقلال و پرسپولیس نه شانس سهمیه دارند و نه امید قهرمانی. به خاطر همین آرامش نسبی در اردوی شان وجود دارد. به همین خاطر فرصت خوبی است تا یک بازی هجومی انجام دهند. تیمی که از موقعیت ها به خوبی استفاده…

خوزستان سرافراز” پرویز مظلومی می گوید:«نمی توانند عدد ۴ را از ما بگیرند.»

خبرآنلاین/ سرمربی سابق استقلال معتقد است بازی دربی می تواند قشنگ شود چون دو تیم نه شانس سهمیه دارند و نه شانس قهرمانی. او امیدوار است آبی ها برنده بازی باشند.

دربی در پیش است. پیش بینی شما از نتیجه بازی جمعه چیست؟
اول از همه دوست دارم استقلال برنده باشد. آرزو دارم بازی خوبی انجام شود. شرایط دو تیم مثل همدیگر است ولی من پیش بینی نمی کنم چون بازی رفت پیش بینی کردم استقلال برنده می شود ولی بازی را باخت. حرفم اشتباه از آب در آمد. الان هم شرایط دو تیم واقعا به هم نزدیک است. تیمی که آرامش داشته باشد و از موقعیت ها به درستی استفاده کند، برنده بازی می شود. در دربی معمولا موقعیت ها کم است. توپ بیشتر وسط زمین می چرخد تا روی دروازه ها. دو تیم اختیاط می کنند. اما الان فرصت خوبی برای بازی هجومی است. استقلال و پرسپولیس نه شانس سهمیه دارند و نه امید قهرمانی. به خاطر همین آرامش نسبی در اردوی شان وجود دارد. به همین خاطر فرصت خوبی است تا یک بازی هجومی انجام دهند. تیمی که از موقعیت ها به خوبی استفاده کند برنده است. بازی تراکتورسازی و استقلال را دیدید؟ دیدید حریف چطور از موقعیت هایش استفاده کرد؟

هواداران استقلال توقع نداشتند تیم شان ۴ گل از حریف تبریزی بخورد…
نمی دانم چرا یک دفعه بازی اینطوری شد. البته تراکتور هم انصافا خوب بازی کرد و همانطور که گفتم از موقعیت های به درستی استفاده کرد. فرق استقلال و تراکتور این بود که آنها می دانستند چه می خواهند و باید در زمین بازی چه کنند. پاشنه آشیل استقلال را مورد هدف قرار داده بودند.

شما پاشنه آشیل استقلال را در کجا می دانید؟ کنار ها و عمق دفاعش؟
من که نباید در این باره حرف بزنم. ولی شما یک بار گل ها مرور کنید می بیند که کجا به ثمر رسیده است. تراکتور بیشتر از یک نقطه فشار آورد. من انگیزه آنها را در زمین بیشتر دیدم. با اینکه هر دو تیم به برد نیاز داشتند و استقلال می توانست شانس خود را برای سهمیه امتحان کند، این تراکتور بود که انگیزه بیشتری داشت. بازیکنان جوانش ایده آل بازی کردند. نتیجه ۴ بر یک نشان می دهد هر کاری که می خواستند را، در زمین بازی انجام دادند.

قبول دارید استقلال و پرسپولیس جمعه دیگر بهانه ای ندارند؟ بازی که حساسیت آنچنانی برایشان ندارد. حداقل زیبا بازی کنند.
من هم امیدوارم بازی این دفعه مساوی نشود. فرصت خوبی است. همانطور که گفتم نه شانس سهمیه دارند و نه قهرمانی. این یعنی فشار زیادی روی آنها نیست. ولی فراموش نکنید که از جانب مردم این فشار هست. استقلالی ها و پرسپولیسی ها خیلی کری خوانی دارند و نمی خواهند بازنده باشند. در بین هواداران این حساسیت وجود دارد. امیدوارم بازی قشنگ باشد و در آخر استقلال بنده باشد. ما چه باشیم و چه نباشیم، عاشق تیممان هستم. اخلاق من اینطوری است. ۳۵ سال با استقلال زندگی کردم. به عنوان سرمربی، کمک مربی و بازیکن. با تیم در آسیا و ایران افتخار کسب کردیم. با قهرمانی حذفی و همینطور عدد ۴ تیم را تحویل دادیم و رفتم. همه تلاش ما برای شادی هواداران بود. می دانستیم اگر دربی را ببریم چقدر هواداران خوشحال می شوند.

آقای مظلومی بعد از بازی با تراکتورسازی از عدد ۴ به ضرر خود استقلالی ها استفاده شد.
شنیدم حرف هایی زدند که از این به بعد ۴ مال ماست ولی اصلا اینطور نیست. این ۴ با آن ۴ فرق دارد. اولا که تراکتور ۴ گل زد ولی ما ۴ بار تیم همشهری خود را بردیم. رقیب سنتی مان را شکست دادیم. مبارک تراکتوری ها که ۴ گل زدند ولی کسی نمی تواند عدد ۴ را از ما بگیرد.

پس این ۴ را قبول ندارید.
حتی اگر ۱۰ گل هم به استقلال بزنند، آن ۴ بحثش جداست. اگر خدای ناکرده یک روز پرسپولیسی ها ۴ تا دربی پست سر هم بردند، می توانند برای ما کری بخوانند. فراموش نکنید این ۴ برد ما با یک مربی بود. امیدوارم یک استقلالی دیگر هم بیاید که بتواند این رکورد را تکرار کند.

واقعا؟
بله، الان مسولیت ۴ تایی روی دوش من افتاده و سنگینی می کند. هر جا مردم من را می بینند می گویند پرویز سوبله و چوبله. همه به من می گویند سوبله و چوبله چه خبر؟ دیگر اسمم را صدا نمی کنند. بارها شده از داخل ماشین اسم ما را به این شکل فریاد زده اند.

البته پرسپولیسی ها می گویند این عدد را قبول ندارند.
ما در ۴ بازی رسمی متوالی آنها را بردیم. اگر می گذاشتند به کار ادامه دهم شاید الان پرویز خمسه پمسه می شدم!(خنده) یعنی برای پنجمین بار هم می بردم. انشالله در آینده این اتفاق هم می افتد.

آقای افشارزاده گفتند درهای استقلال به روی شما باز است.
بله، از این نظر که به باشگاه بروم و سر بزنیم.

البته یک بار رفتید و دردسرساز شد.
بله، به خاطر اینکه حواشی ایجاد نشود، به باشگاه نمی روم. آن دفعه هم کار داشتم و رفتم. یک سری هم به بچه ها زدم ولی خیلی حواشی ایجاد شد. به خاطر همین نروم بهتر است. حتی به استادیوم هم نمی روم چون اگر بروم، حاشیه درست می شود. ترجیح می دهم در خانه بنشینم و بازی های استقلال را ببینم. فعلا ما محکوم هستیم که از استقلال دور باشیم.

از وضعیت ناراضی هستید؟
من ۳۵ سال عمرم را در استقلال گذرانده ام. کلا هر چی داریم از هواداران است و منتی هم نیست. وقتی داشت و نداشت، کنارش بودیم. اشکالی ندارد.

حرفی مانده؟
در این چند سال هواداران برنده دربی بودند چون تیم خودشان را تشویق کردند. امیدوارم این بار هم همینطور باشد. بازیکنان هم وارد حاشیه نشوند و بازی های خودشان را انجام دهند.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک