کد خبر: 1894
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۱/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۵:۲۲

 یکی از زیرمجموعه های شرکت خودروسازی سایپا متقاضی خرید پرسپولیس شده است.

خوزستان سرافراز؛ شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار که از زیرمجموعه های سایپا محسوب می شود یکی از سه متقاضی خرید پرسپولیس در مزایده دیروز بود. این شرکت رقم ۲۹۰ میلیارد تومان که رقم پایه پیشنهادی است را مطرح کرده و از نظر رقم پیشنهادی در رتبه آخر قرار می گیرد.
اما با این حال از آنجا که این شرکت زیرمجموعه سایپاست، بسیاری از اهالی فوتبال معتقدند نیوان ابتکار برنده مزایده پرسپولیس خواهد شد. با این وجود شواهد نشان می دهد که شرکت سایپا علاقه زیادی به باشگاهداری ندارد. از طرفی خود باشگاه سایپا کرج که حالا در ورزش ایران تبدیل به یک برند شده، ممکن است به شهری دیگر منتقل شود. از طرف دیگر سایپا برای خرید پرسپولیس شرکتی را جلو فرستاده که خیلی هم وضعیت خوبی ندارد. سود عملیاتی سالانه این شرکت شاید کفاف نیمی از هزینه های سالانه پرسپولیس را هم ندهد.
از طرفی بهنام پیشرو کیش و استیل آذین ایرانیان هم شانس خود را بیشتر از این شرکت زیرمجموعه سایپا می دانند. استیل آذین از آنجا که بالاترین پیشنهاد را داده، در صورتی که با مشکلات مزایده قبلی مواجه نشود مالک پرسپولیس خواهد شد اما فعلا برای گمانه زنی درباره مالک پرسپولیس زود است چراکه سناریوهای مختلفی در این مورد مطرح شده و ممکن است در این مورد هر اتفاقی رخ دهد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک