کد خبر: 1904
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ اردیبهشت/ ۱۳۹۴ - ۶:۲۹

 بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان قصد دارد تا یک سرمایه‌گذاری بزرگ را در مشهد انجام دهد.

خوزستان سرافراز؛ بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که اتفاقا همین هفته پیش برای برگزاری یک دیدار خیریه با تیم پیشکسوتان خراسان رضوی به مشهد سفر کرده بود، حالا گویا پایش به این شهر بیشتر از قبل باز شده و قصد دارد تا یک سرمایه‌گذاری بزرگ را در مشهد انجام دهد.
مهرداد میناوند که چند روز قبل نیز برای بازدید از نمایشگاه گل و گیاه مشهد به این شهر سفر کرده بود از رفت و آمدهای زیاد خود به مشهد پرده برداشت و عنوان کرد که قصد دارد تا در این شهر هم در زمینه ورزشی و هم ساختمانی سرمایه‌گذاری کند؛
هفته قبل به همراه تیم ۹۸ با تیم پیشکسوتان خراسان رضوی بازی کردی.
بله، به هر حال این تیم برای انجام امور خیریه تشکیل شده و برای همین هم به مشهد آمدیم تا بازی را به نفع کوکان یتیم برگزار نماییم.
گویا برگزاری این بازی کم حاشیه هم نبوده از درگیری خودت با هاشمی‌نسب تا اتفاقات قبل از بازی؟
نه این طور هم که می‌گویید نبود. مهدی یک چیزی گفت و بعد هم علی دایی قضیه را فیصله داد و من هم رفتم روی مهدی را بوسیدم. خب مهدی از لحاظ بدنی آماده است و ما کمی اضافه وزن داریم و به پای او نمی‌رسیم. قبل از بازی هم مورد خاصی نبود و خوشبختانه حل شد.
بعد از این سفر گویا رفت و آمدهایت به مشهد بیشتر شده است؟
خب زیارت امام رضا (ع) هزار بارش هم کم است.
اما در کنار زیارت امام رضا(ع) گویا قرار است در مشهد ماندگار شوی؟
نه بحث ماندگار شدنم در مشهد نیست. دوستان زیادی اینجا دارم که همیشه به من لطف دارند.
نمایشگاه گل هم به خاطر دوستانتان آمدید؟
بله، دقیقا. مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی مشهد از دوستان خوب من است و با دعوت ایشان از نمایشگاه هم سر زدم، واقعا نمایشگاه خوبی بود. کما اینکه در اینجا گروه‌های خیریه‌ای هم بودند که اعضا خود را برای بازدید آورده بودند و در کنار آن‌ها هم بودیم.
اما مسلما مهرداد میناوند که در کار بیزینس است به غیر از دوستانش در مشهد، فکر دیگری هم در سر دارد.
مثل اینکه تا پاسخ ندهم ول کن ماجرا نیستید. بله قرار است یک سری سرمایه‌گذاری‌هایی را در اینجا انجام دهیم که حتما به وقتش آن را اعلام خواهیم کرد.
این سرمایه‌گذاری‌ها در چه حوزه‌هایی است؟
هم در حوزه ساختمان و هم در حوزه ورزشی است.
یعنی در حوزه ورزشی قرار است در فوتبال وارد شوی؟
بله هم فوتبال و هم پرورش اندام. خب من یک باشگاه پرورش اندام بزرگ و کاملا حرفه‌ای در تهران دارم و قصد دارم تا شعبه دوم این باشگاه را در مشهد راه‌اندازی کنم که مقدمات این کار انجام شده است و در تلاش هستیم اگر مشکلی پیش نیاید به زودی این باشگاه را در مشهد راه‌اندازی کنیم.
و در فوتبال چطور؟
یکی از دوستانم در یکی از موسسات مالی و اعتباری خوش‌نام مشهد مسئولیت دارد که او از من درخواست کرده است تا بتوانم در مشهد یک باشگاه فوتبال را راه‌اندازی نمایم که در تلاش هستیم تا این کار را هم به زودی انجام دهیم.
یعنی قرار است به صورت حرفه‌ای وارد شوید و تیمداری کنید؟
بله، من سال‌ها در اروپا بودم و دوره‌های مختلفی را فرا گرفته‌ام، به ویژه در فوتبال پایه. مشهد هم شهری است که از پتانسیل بسیار بالایی در زمینه فوتبال برخوردار است و الان هم می‌بینید که چه بازیکنان مشهدی در تیم‌های مختلف حضور دارند و این انگیزه و اشتیاق ما را برای سرمایه‌گذاری در فوتبال این شهر بیشتر کرده است.
اما من هنوز پاسخ سوالم را نگرفتم و اینکه مهرداد میناوند قرار است به صورت حرفه‌ای در مشهد تیم‌داری کند؟
بله، قطعا همینطور است. تصمیم داریم تا در لیگ دسته یک یا دسته دو تیم‌داری کنیم و بتوانیم به سطوح بالاتر برسیم و در کنار آن نیز تیم‌های پایه خود را راه‌اندازی کنیم.
با مسئولان استان خراسان رضوی و مشهد هم رایزنی داشتید؟
این کارها را قرار است همان دوستانم در موسسه مالی اعتباری انجام دهند و من خیلی به آن ورود پیدا نمی‌کنم، چرا که نسبت به مسئولین شهر شناختی ندارم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک