کد خبر: 2019
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ خرداد/ ۱۳۹۴ - ۰:۴۱

یک اتفاق تلخ حال و روز گزارشگر ورزشی شبکه خبر را بهم ریخته است. داستان از این قرار است که سه روز قبل امرالله عابدی پدر ۸۵ ساله داوود عابدی که بیماری آلزایمر دارد از خانه‌ خارج شده و هنوز بازنگشته است. به گزارش خوزستان سرافراز”، داوود عابدی در تشریح این اتفاق به سایت نود گفت: « پدرم بیمار بود و البته تازه آلزایمر گرفته بود و اختلال حواسش هنوز آنقدر نشده بود که همه چیز را فراموش کند. از خانه خارج شده بود و به قصد پارک‌رفتن این کار را کرد. همیشه می‌رفت و برمی‌گشت و آدرس خانه را می‌دانست. البته عاشق فضای سبز بود اما سه روز پیش که از خانه بیرون رفت دیگر برنگشت. همه جا را در غرب تهران گشتیم؛ از بیمارستان‌ها تا مساجد و هر جا که به فکرمان می‌رسید. آگاهی و اداره پلیس در غرب تهران هم در جریان است. کل غرب تهران را گشته‌ایم اما نیست که نیست. نمی‌دانم سوار ماشین شده یا نه یا در پارک چه بلایی سرش آمده است. نگرانم و حال و روز خوشی ندارم. دیگر نمی‌دانیم چه باید بکنیم. من از همه مردم خوب ایران می‌خواهم اگر خبری از پدرم دارند یا او را دیده‌اند به من خبر…

یک اتفاق تلخ حال و روز گزارشگر ورزشی شبکه خبر را بهم ریخته است. داستان از این قرار است که سه روز قبل امرالله عابدی پدر ۸۵ ساله داوود عابدی که بیماری آلزایمر دارد از خانه‌ خارج شده و هنوز بازنگشته است.

1714192

به گزارش خوزستان سرافراز”،

داوود عابدی در تشریح این اتفاق به سایت نود گفت: « پدرم بیمار بود و البته تازه آلزایمر گرفته بود و اختلال حواسش هنوز آنقدر نشده بود که همه چیز را فراموش کند.

از خانه خارج شده بود و به قصد پارک‌رفتن این کار را کرد. همیشه می‌رفت و برمی‌گشت و آدرس خانه را می‌دانست. البته عاشق فضای سبز بود اما سه روز پیش که از خانه بیرون رفت دیگر برنگشت.

همه جا را در غرب تهران گشتیم؛ از بیمارستان‌ها تا مساجد و هر جا که به فکرمان می‌رسید. آگاهی و اداره پلیس در غرب تهران هم در جریان است. کل غرب تهران را گشته‌ایم اما نیست که نیست.

نمی‌دانم سوار ماشین شده یا نه یا در پارک چه بلایی سرش آمده است. نگرانم و حال و روز خوشی ندارم. دیگر نمی‌دانیم چه باید بکنیم. من از همه مردم خوب ایران می‌خواهم اگر خبری از پدرم دارند یا او را دیده‌اند به من خبر بدهند.

عکس‌هایش را هم دوستان رسانه‌ای لطف کرده‌اند و در سایت‌های مختلف گذاشته‌اند. دیگر نمی‌دانم باید چه کنم. امیدوارم مردم بتوانند کمک کنند.»

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد دولت روحانی و سیاست هایش راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک