کد خبر: 2172
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۵/ خرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۱

قائم مقام باشگاه پرسپولیس از هزینه ۴۵ میلیارد تومانی عربستانی‌ها برای ایجاد تاخیر در پرواز این تیم به ریاض خبر داد. به گزارش خبرنگار مهر”محمد حسین نژاد فلاح در خصوص تاخیر در پرواز پرسپولیس گفت: قرار بود که ما ساعت ۱۵ به سمت عربستان پرواز کنیم اما عربستانی ها مبلغی حدود ۱۵ میلیون دلار یعنی چیزی حدود ۴۵ میلیارد تومان خرج کرده اند تا ظاهرا قطعه ای از هواپیما را تعمیر کنند تا پرواز ما به تاخیر بیفتد.  وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرواز تیم فوتبال پرسپولیس پرواز عربستان سعودی بود یا خیر تصریح کرد: خیر، اما جهت بلند شدن پرواز باید عربستانی ها پاسخ بدهند تا ساعت نشستن هواپیمای ما در فرودگاه ریاض مشخص شود.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس از هزینه ۴۵ میلیارد تومانی عربستانی‌ها برای ایجاد تاخیر در پرواز این تیم به ریاض خبر داد.

1638301

به گزارش خبرنگار مهر”محمد حسین نژاد فلاح در خصوص تاخیر در پرواز پرسپولیس گفت: قرار بود که ما ساعت ۱۵ به سمت عربستان پرواز کنیم اما عربستانی ها مبلغی حدود ۱۵ میلیون دلار یعنی چیزی حدود ۴۵ میلیارد تومان خرج کرده اند تا ظاهرا قطعه ای از هواپیما را تعمیر کنند تا پرواز ما به تاخیر بیفتد.

 وی در پاسخ به این پرسش که آیا پرواز تیم فوتبال پرسپولیس پرواز عربستان سعودی بود یا خیر تصریح کرد: خیر، اما جهت بلند شدن پرواز باید عربستانی ها پاسخ بدهند تا ساعت نشستن هواپیمای ما در فرودگاه ریاض مشخص شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد مسئولان در برگزاری انتخابات شورای شهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک