کد خبر: 2325
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۸/ خرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۲

به گزارش خوزستان سرافراز” هکر ۱۹ ساله ای که با نوشتن برنامه های مختلف هک دستگاه های وای فای، به فروش این نرم افزار ها در فضای مجازی اقدام می کرد، دستگیر شد. پرونده تخلف این جوان ۱۹ ساله در حالی توسط قاضی کمال زاده درشعبه ۲۲۲ دادسرای مشهد مورد رسیدگی قرار گرفت که این هکر به صورت گسترده در فضای مجازی نسبت به فروش نرم افزار های هک انواع دستگاه های وای فای (اینترنت بی سیم) قابل نصب در گوشی های تلفن همراه و رایانه های همراه اقدام می کرد .قا ضی پرونده پس از تحقیقات اولیه طی دستوری، کارآگاهان پلیس فتا را مامور شناسایی متهم کرد.بدین ترتیب ماموران پلیس فتا طی چندین عملیات فنی و سایبری در فضای مجازی، عامل این اقدام را که یک دانشجوی رشته کامپیوتر بود شناسایی و پس از دستگیری به شعبه مذکور هدایت کردند. قاضی پرونده در تشریح این اقدام مجرمانه گفت این اقدام برخی برنامه نویسان و ارائه آن با هرنیتی در فضای مجازی، با عث بروز انواع سرقت های مادی و اطلاعاتی از افراد می شود که تاثیرات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت و دستگاه قضایی نیز با عاملان این اقدام برخورد قانونی خواهد کرد.

به گزارش خوزستان سرافراز”

هکر ۱۹ ساله ای که با نوشتن برنامه های مختلف هک دستگاه های وای فای، به فروش این نرم افزار ها در فضای مجازی اقدام می کرد، دستگیر شد.

پرونده تخلف این جوان ۱۹ ساله در حالی توسط قاضی کمال زاده درشعبه ۲۲۲ دادسرای مشهد مورد رسیدگی قرار گرفت که این هکر به صورت گسترده در فضای مجازی نسبت به فروش نرم افزار های هک انواع دستگاه های وای فای (اینترنت بی سیم) قابل نصب در گوشی های تلفن همراه و رایانه های همراه اقدام می کرد .قا ضی پرونده پس از تحقیقات اولیه طی دستوری، کارآگاهان پلیس فتا را مامور شناسایی متهم کرد.بدین ترتیب ماموران پلیس فتا طی چندین عملیات فنی و سایبری در فضای مجازی، عامل این اقدام را که یک دانشجوی رشته کامپیوتر بود شناسایی و پس از دستگیری به شعبه مذکور هدایت کردند.

قاضی پرونده در تشریح این اقدام مجرمانه گفت این اقدام برخی برنامه نویسان و ارائه آن با هرنیتی در فضای مجازی، با عث بروز انواع سرقت های مادی و اطلاعاتی از افراد می شود که تاثیرات جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت و دستگاه قضایی نیز با عاملان این اقدام برخورد قانونی خواهد کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک