کد خبر: 2557
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۱/ خرداد/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۳

وزیر اطلاعات با بیان اینکه رادار امنیتی و اطلاعاتی کشور هیچ نقطه کوری ندارد، از ضربه به فردی با عنوان «ابوحفص» خبر داد که چندی پیش برای ایجاد گروه های تروریستی در داخل ایران، وارد کشور شده بود. به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی صبح امروز در ششمین مجمع سراسری مسئولان و مدیران سازمان اوقاف و امور خیریه در مجتمع آدینه تهران، با اشاره به اینکه اساس کار وقف خیرات است، اظهار داشت: واقف استفاده اختصاصی اش از عین مال را سلب می کند و امکان استفاده عمومی مردم را از منفعت آن فراهم می کند. وی اساس کار سازمان اوقاف را مبتنی بر خیرات و مبرات توصیف و تصریح کرد: مسئولیت انجام نیات خیر واقفان بر عهده اوقاف است تا منافع آن را به عموم مردم و یا موقوف علیهم خاص برساند. علوی مسئولان اوقاف را امین واقفان و امین موقوف علیهم برشمرد و گفت: سازمان اوقاف می تواند در عرصه های فرهنگی و اقتصادی جامعه تاثیرگذار باشد که با مدیریت فعلی به حمدالله اینگونه است. وزیر اطلاعات با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «دولت و ملت، همدلی…

وزیر اطلاعات با بیان اینکه رادار امنیتی و اطلاعاتی کشور هیچ نقطه کوری ندارد، از ضربه به فردی با عنوان «ابوحفص» خبر داد که چندی پیش برای ایجاد گروه های تروریستی در داخل ایران، وارد کشور شده بود.

به گزارش خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی صبح امروز در ششمین مجمع سراسری مسئولان و مدیران سازمان اوقاف و امور خیریه در مجتمع آدینه تهران، با اشاره به اینکه اساس کار وقف خیرات است، اظهار داشت: واقف استفاده اختصاصی اش از عین مال را سلب می کند و امکان استفاده عمومی مردم را از منفعت آن فراهم می کند.

وی اساس کار سازمان اوقاف را مبتنی بر خیرات و مبرات توصیف و تصریح کرد: مسئولیت انجام نیات خیر واقفان بر عهده اوقاف است تا منافع آن را به عموم مردم و یا موقوف علیهم خاص برساند.

علوی مسئولان اوقاف را امین واقفان و امین موقوف علیهم برشمرد و گفت: سازمان اوقاف می تواند در عرصه های فرهنگی و اقتصادی جامعه تاثیرگذار باشد که با مدیریت فعلی به حمدالله اینگونه است.

وزیر اطلاعات با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «دولت و ملت، همدلی و همزبانی» اظهار داشت: در همان لحظه اعلام این نامگذاری محسوس بود که ایشان با توجه به پیش رو بودن دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری این نامگذاری را انجام داده اند، اما با گذشت زمان دوراندیشی و ژرف اندیشی معظم له نمایان تر شد.

تلاش دشمن برای ایجاد دوقطبی کاذب «شیعه و سنی»

وی با بیان اینکه اتفاقات پیرامونی جمهوری اسلامی ایران و تلاش دشمنان و استکبار برای ایجاد دوقطبی کاذب شیعه و سنی در میان جامعه اسلامی ضرورت همدلی و همزبانی را بیش از پیش نمایان کرده، افزود: دشمنان این نظام به دنبال ایجاد دو قطبی هایی در ایران اسلامی هستند و پادزهر این مهم به فرموده مقام معظم رهبری همدلی و همزبانی دولت و ملت است.

علوی تلاش و استراتژی استکبار برای ایجاد تقابل میان مسلمانان و از همه مهمتر شیعه و سنی را بر پایه اختلافات دینی و مذهبی توصیف کرد و گفت: رسالت ایران اسلامی یعنی راهبرد وحدت مسلمین امروز باید پررنگ تر از قبل باشد و انتخاب این شعار برای سال جاری هم از سوی رهبر انقلاب به همین دلیل است، زیرا ایجاد این دوقطبی ها محصور به خارج از مرزهای ایران نخواهد بود و دشمنان به دنبال آن هستند تا داخل کشور را نیز درگیر کنند.

وزیر اطلاعات وحدت و امت واحده بودن را در ذات جامعه اسلامی دانست و تصریح کرد: نباید هیچ عاملی باعث دو قطبی شدن در کشور شود و هیچ بخشی و با هر عنوانی با مجموعه ای دیگر دعوا و تنازع داشته باشد، زیرا تنازع براساس آیات قرآن موجب زمین گیر شدن امت اسلام و کشور است.

وی با اشاره به اینکه بسترهای اختلافی توسط دشمنان چه در خارج و چه در داخل ایران در حال برجسته شدن است، افزود: انتخاب این شعار توسط مقام معظم رهبری و ان شاء الله پایبندی مردم به آن، تمام توطئه ها را خنثی خواهد کرد.

از دیدگاه دولت، تعدد جریانات سیاسی اشکال ندارد

علوی با اشاره به اینکه دولت یازدهم به دنبال وحدت ملی است زیرا برخاسته از جناحی نیست، تصریح کرد: این وزرا با همدلی و همزبانی و همچنین هم افزایی در حال پیشبرد امور کشور هستند .

وزیر اطلاعات راهبرد دولت را ایجاد وحدت توصیف کرد و افزود: از نظر دولت تعدد جریانات سیاسی محل ایراد نیست.

وی استراتژی دولت را ایجاد آرامش در کشور برشمرد و گفت: امروز دشمن از قدرت و اشراف فراگیر سرویس های اطلاعاتی ایران شگفت زده شده است؛ زیرا هر فردی در هر مکان این کشور، بنای اقدام تروریستی داشته باشد، سربازان گمنام امام زمان (عج) آن را با همکاری تمامی مجموعه های امنیتی و قضایی اعم از سپاه، ارتش و نیروی انتظامی شناسایی کرده و اقدام لازم را انجام می دهد و این نشانه همدلی، همزبانی و هم‌افزایی سرویس های مختلف امنیتی و اطلاعاتی کشور است.

علوی بلند شدن صداهای مختلف در موضوعات خاص همچون مذاکرات هسته ای با دولت‌های غربی از سوی مخالفان و موافقان را ایراد ندانست و گفت: البته باید با مدیریت صداها، مراقب بود که این مهم موجب ضربه خوردن به وحدت ملی نشود، زیرا دشمن به دنبال ایجاد اختلاف در داخل و دو قطبی کردن کشور است.

وزیر اطلاعات ادامه داد : جهان اسلام را امروز خطری به عنوان دو قطبی شدن تهدید می کند که متاسفانه برخی کشورهای منطقه با دشمنان هم‌نوا شده اند و پول های بسیاری در عراق و سوریه هزینه می کنند و به یمن تجاوز می‌کنند تا اهداف خود را برآورده کنند.

برخورد وزارت اطلاعات با مفاسد اقتصادی و تعدی به اراضی ملی/ ضربه به «ابوحفص» در سیستان

وی با اشاره به اینکه این وزارتخانه در عرصه برخورد با مفاسد اقتصادی نیز تلاش های زیادی دارد، اظهار داشت: هزاران هکتار از اراضی منابع طبیعی، ملی، وقفی و موقوفات که تصرف عدوانی شده بود، آزاد شده و به بیت‌المال بازگشته است.

علوی ادامه داد : اگر کسی به زمین موقوفه ای یا وقفی و یا اراضی ملی تعدی کند، قطعا برخورد خواهیم کرد.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه رادار فعالیت دستگاه امنیتی و اطلاعاتی کشور هیچ نقطه کوری ندارد، افزود : فردی به نام «ابوحفص» چندی پیش برای ایجاد گروه های تروریستی در داخل ایران، وارد کشور شده بود که با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) در منطقه ایرانشهر مورد ضربه قرار گرفت.

وی ادامه داد : همچنین تاکنون گروه های مختلف تروریستی زیادی از سوی دشمن برای خرابکاری و بمبگذاری در نقاط حساس کشور اعزام شده بودند که بحمدالله با تلاش مجموعه نیروهای امنیتی دستگیر و توطئه آنها خنثی شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک