کد خبر: 4570
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۰/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۹:۱۸

به گزارش  خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان، گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی با ایرادات متعددی مواجه است. وی با اشاره به بررسی این طرح در جلسه امروز اعضای شورای نگهبان، گفت: این طرح با ایرادات متعددی مواجه است که مشروح این ایرادات متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، منتشر خواهد شد. نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شوری نگهبان با اشاره به بررسی طرح استانی شدنه انتخابات مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز این شورا، گفت: محورهای اصلی این طرح مورد ایراد قرار گرفته است. وی افزود: این ایرادات تقریبا شبیه همان ایراداتی است که به مصوبه قبلی مجلس شورای اسلامی در سال ۸۶ وارد شده بود.  

ابراهیمیان

به گزارش  خوزستان سرافراز به نقل از روابط عمومی شورای نگهبان، نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان، گفت: طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی با ایرادات متعددی مواجه است.

وی با اشاره به بررسی این طرح در جلسه امروز اعضای شورای نگهبان، گفت: این طرح با ایرادات متعددی مواجه است که مشروح این ایرادات متعاقباً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، منتشر خواهد شد.

نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شوری نگهبان با اشاره به بررسی طرح استانی شدنه انتخابات مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز این شورا، گفت: محورهای اصلی این طرح مورد ایراد قرار گرفته است.

وی افزود: این ایرادات تقریبا شبیه همان ایراداتی است که به مصوبه قبلی مجلس شورای اسلامی در سال ۸۶ وارد شده بود.

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک