کد خبر: 4650
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۲:۱۰

ایرنا نوشت:   منابع دیپلماتیک در وین از دعوت سه وزیر خارجه از کاترین اشتون ، هماهنگ کننده سابق سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای حضور در وین – محل مذکرات ایران و ۱+۵ – خبر دادند. این منابع گفتند در صورتی که مذاکرات به مراحل نهایی برسد، به طور حتم اشتون که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ هدایت کننده مذاکرات ۱+۵ با ایران بوده میهمان ویژه این مراسم خواهد بود. بنا به گفته این منابع، وزیران خارجه ایران ، امریکا و اتریش از اشتون دعوت کرده اند که به وین سفر کند. احتمال دارد سرگئی لاوروف همزمان با اشتون به وین بیاید . پیشتر سباستین کورتز وزیر خارجه اتریش در هتل کوبورگ حاضر شد و با همه طرفهای مذاکره کننده دیدار کرد.

ایرنا نوشت:

 

منابع دیپلماتیک در وین از دعوت سه وزیر خارجه از کاترین اشتون ، هماهنگ کننده سابق سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای حضور در وین – محل مذکرات ایران و ۱+۵ – خبر دادند.

این منابع گفتند در صورتی که مذاکرات به مراحل نهایی برسد، به طور حتم اشتون که از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۴ هدایت کننده مذاکرات ۱+۵ با ایران بوده میهمان ویژه این مراسم خواهد بود.

بنا به گفته این منابع، وزیران خارجه ایران ، امریکا و اتریش از اشتون دعوت کرده اند که به وین سفر کند. احتمال دارد سرگئی لاوروف همزمان با اشتون به وین بیاید .

پیشتر سباستین کورتز وزیر خارجه اتریش در هتل کوبورگ حاضر شد و با همه طرفهای مذاکره کننده دیدار کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک