کد خبر: 4870
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۶

  یک مقام ارشد ایرانی حاضر در مذاکرات وین اخبار مربوط به بازگشت ظریف به تهران را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار انرژی هسته ای خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اعزامی به وین، روز شنبه اخباری ضد و نقیض درباره بازگشت وزیر خارجه کشورمان به تهران در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شد. محمد جواد ظریف هفته گذشته پس از اولین دور دیدارهایش با همتایان خود در گروه ۱+۵ به تهران بازگشت و پس از یک روز مجددا به وین بازگشت. تاکنون وزیران خارجه اروپایی و چین و روسیه دو یا یک بار به وین آمده و بازگشته اند. همچنین محمد نهاوندیان، مسوول دفتر رییس جمهور، که روز گذشته برای مشورت به وین آمده بود ظهر روز شنبه به تهران بازگشت.

1435945309767_MEHDI GHASEMI-6.jpg

یک مقام ارشد ایرانی حاضر در مذاکرات وین اخبار مربوط به بازگشت ظریف به تهران را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار انرژی هسته ای خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) اعزامی به وین، روز شنبه اخباری ضد و نقیض درباره بازگشت وزیر خارجه کشورمان به تهران در برخی شبکه های اجتماعی منتشر شد.

محمد جواد ظریف هفته گذشته پس از اولین دور دیدارهایش با همتایان خود در گروه ۱+۵ به تهران بازگشت و پس از یک روز مجددا به وین بازگشت.

تاکنون وزیران خارجه اروپایی و چین و روسیه دو یا یک بار به وین آمده و بازگشته اند.

همچنین محمد نهاوندیان، مسوول دفتر رییس جمهور، که روز گذشته برای مشورت به وین آمده بود ظهر روز شنبه به تهران بازگشت.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک