کد خبر: 4873
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۲:۰۱

دادستان عمومی و انقلاب مشهد علت فوت و مسمومیت تعدادی از زائران عربستانی در هتل مشهد را استنشاق گاز متصاعد شده قرص برنج عنوان کرد و گفت: بر این اساس، پرونده این حادثه به زودی به دادگاه ارسال می‌شود.   غلامعلی صادقی :با بیان اینکه نتیجه نهایی آزمایشات صورت گرفته توسط پزشکی قانونی مشخص شده است، اظهار کرد: بر اساس نتیجه آزمایش‌ها، علت حادثه، استنشاق گاز متصاعد شده قرص برنج بوده است. دادستان عمومی و انقلاب مشهد اضافه کرد: از این قرص برای سم‌پاشی و از بین بردن حشرات در اتاق‌ها استفاده شده است. وی در پاسخ به این سئوال که آیا هم اکنون در این پرونده متهمی بازداشت است یا خیر؟ افزود: متهمان پرونده با قرار وثیقه آزاد هستند و با توجه به مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها و علت حادثه، پرونده به زودی برای رسیدگی به دادگاه ارسال می‌شود. ۱۷ خرداد امسال بود که در هتل توحید مشهد، ۴ زائر عربستانی فوت و ۲۴ زائر این کشور فوت شدند. بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق، بازپرس ویژه قتل برای تهیه گزارش در محل حادثه حضور یافت و پرونده تشکیل شد. در روزهای ابتدایی وقوع این حادثه، ۵ نفر از عوامل هتل بازداشت شدند و از آن‌ها تحقیقات به عمل…

علی صادقی دادستان مشهد

دادستان عمومی و انقلاب مشهد علت فوت و مسمومیت تعدادی از زائران عربستانی در هتل مشهد را استنشاق گاز متصاعد شده قرص برنج عنوان کرد و گفت: بر این اساس، پرونده این حادثه به زودی به دادگاه ارسال می‌شود.

 

غلامعلی صادقی :با بیان اینکه نتیجه نهایی آزمایشات صورت گرفته توسط پزشکی قانونی مشخص شده است، اظهار کرد: بر اساس نتیجه آزمایش‌ها، علت حادثه، استنشاق گاز متصاعد شده قرص برنج بوده است.

دادستان عمومی و انقلاب مشهد اضافه کرد: از این قرص برای سم‌پاشی و از بین بردن حشرات در اتاق‌ها استفاده شده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا هم اکنون در این پرونده متهمی بازداشت است یا خیر؟ افزود: متهمان پرونده با قرار وثیقه آزاد هستند و با توجه به مشخص شدن نتیجه آزمایش‌ها و علت حادثه، پرونده به زودی برای رسیدگی به دادگاه ارسال می‌شود.

۱۷ خرداد امسال بود که در هتل توحید مشهد، ۴ زائر عربستانی فوت و ۲۴ زائر این کشور فوت شدند. بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق، بازپرس ویژه قتل برای تهیه گزارش در محل حادثه حضور یافت و پرونده تشکیل شد.

در روزهای ابتدایی وقوع این حادثه، ۵ نفر از عوامل هتل بازداشت شدند و از آن‌ها تحقیقات به عمل آمد.

حجهالاسلام اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه ۱۸ خرداد درباره این حادثه گفت: تا لحظاتی قبل که با مقامات قضایی مشهد در ارتباط بودم، چیزی که حاکی از عمدی بودن یا جنایی بودن حادثه داشته باشد، وجود نداشته است. البته این اظهارنظر، اظهارنظر نهایی نیست.

در نهایت نمونه سم، برای انجام آزمایشات به تهران ارسال شد و در نهایت دادستان عمومی و انقلاب تهران علت حادثه را بر اساس آزمایشات صورت گرفته، استنشاق گاز متصاعد شده از قرص برنج عنوان کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک