کد خبر: 5087
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱:۰۹

به گزارش خوزستان سرافراز” وسوسه سرقت از حساب بانکی مدیر رستوران مثل موریانه فکر و ذهنش را لحظه به  لحظه می‌خورد. دختر ۳۱ ساله که حسابدار یک مجموعه پذیرایی بود تسلیم این  وسوسه‌ها شد و به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از حساب بانکی مدیرش دست زد. «رؤیا» حدود یک سال پیش به استخدام یک مجموعه پذیرایی در مشهد در آمد و با  جلب اعتماد مدیر رستوران اقدام به صدور چک‌های بلامحل و جعل امضای صاحب  کار خود کرد. مدیر رستوران پس از گذشت چند ماه وقتی به بانک مراجعه کرد تا  صورت حساب بگیرد متوجه شد حسابدار سرش کلاه گذاشته است و بلافاصله با تنظیم  دادخواستی از این دختر جوان شکایت کرد. افسران آگاهی کلانتری احمد آباد  مشهد در پی دریافت این گزارش تحقیقات خود را آغاز و مظنون پرونده را دستگیر  کردند و رؤیا در بازجویی‌ها اعتراف کرد گردش مالی حساب بانکی مدیر رستوران  خیلی زیاد بود و از طرفی می‌دانست سر از کار حساب و کتاب در نمی‌آورد. وی افزود: نقشه‌های زیادی برای به جیب زدن یک پول زیاد در سر داشتم تا  اینکه بالاخره تصمیم گرفتم از حساب بانکی‌اش پول برداشت کنم. وسوسه شدم که  این کاررا انجام بدهم. من ۵۰۰ میلیون تومان اختلاس کردم و با…

سرقت

به گزارش خوزستان سرافراز”

وسوسه سرقت از حساب بانکی مدیر رستوران مثل موریانه فکر و ذهنش را لحظه به  لحظه می‌خورد. دختر ۳۱ ساله که حسابدار یک مجموعه پذیرایی بود تسلیم این  وسوسه‌ها شد و به سرقت ۵۰۰ میلیون تومانی از حساب بانکی مدیرش دست زد.
«رؤیا» حدود یک سال پیش به استخدام یک مجموعه پذیرایی در مشهد در آمد و با  جلب اعتماد مدیر رستوران اقدام به صدور چک‌های بلامحل و جعل امضای صاحب  کار خود کرد. مدیر رستوران پس از گذشت چند ماه وقتی به بانک مراجعه کرد تا  صورت حساب بگیرد متوجه شد حسابدار سرش کلاه گذاشته است و بلافاصله با تنظیم  دادخواستی از این دختر جوان شکایت کرد. افسران آگاهی کلانتری احمد آباد  مشهد در پی دریافت این گزارش تحقیقات خود را آغاز و مظنون پرونده را دستگیر  کردند و رؤیا در بازجویی‌ها اعتراف کرد گردش مالی حساب بانکی مدیر رستوران  خیلی زیاد بود و از طرفی می‌دانست سر از کار حساب و کتاب در نمی‌آورد.
وی افزود: نقشه‌های زیادی برای به جیب زدن یک پول زیاد در سر داشتم تا  اینکه بالاخره تصمیم گرفتم از حساب بانکی‌اش پول برداشت کنم. وسوسه شدم که  این کاررا انجام بدهم. من ۵۰۰ میلیون تومان اختلاس کردم و با پولی که به  جیب زدم یک خودروی لوکس و یک آپارتمان شیک خریدم. اما از کرده خودم  پشیمانم. مدام واهمه داشتم و می‌دانستم که بالاخره موضوع لو خواهد رفت.  سرهنگ «حجت نیک‌مرام» رئیس پلیس مشهد گفت: با اعترافات این زن شیاد، پرونده  به مراجع قضایی معرفی و وی با قرار قانونی روانه زندان شد.

 

 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک