کد خبر: 5153
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۰

بین الملل > دیپلماسی – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی پیش از ادامه مذاکرات خبر داد.   به گزارش خوزستان سرافراز: فدریکا موگرینی لحظاتی پیش در سخنانی کوتاه در مقابل خبرنگاران اظهار داشت که مذاکرات بدون اینکه تمدید شود برای چند روز آینده ادامه خواهد داشت. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود امروز بعد از ظهر برخی از وزرا وین را ترک خواهند کرد ولی من اینجا هستم و مذاکرات را ادامه خواهیم داد وزرا هم دوباره به وین باز خواهند گشت.  موگرینی افزود: وارد سخت ترین و واقعی ترین مرحله مذاکرات شده ایم. چندین دیدار هماهنگی داشته ایم. آخرین مسایل سخت را در بالاترین سطح در حال بررسی هستیم.

بین الملل > دیپلماسی – مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا دقایقی پیش از ادامه مذاکرات خبر داد.

 

به گزارش خوزستان سرافراز: فدریکا موگرینی لحظاتی پیش در سخنانی کوتاه در مقابل خبرنگاران اظهار داشت که مذاکرات بدون اینکه تمدید شود برای چند روز آینده ادامه خواهد داشت. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا افزود امروز بعد از ظهر برخی از وزرا وین را ترک خواهند کرد ولی من اینجا هستم و مذاکرات را ادامه خواهیم داد وزرا هم دوباره به وین باز خواهند گشت. 

موگرینی افزود: وارد سخت ترین و واقعی ترین مرحله مذاکرات شده ایم. چندین دیدار هماهنگی داشته ایم. آخرین مسایل سخت را در بالاترین سطح در حال بررسی هستیم.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک