کد خبر: 5317
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۲

خوزستان سرافراز: مدیر روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان گفت: ۳ نفر در حادثه انفجار شرکت ذوب‌آهن اصفهان فوت شدند و ۶ نفر نیز در این حادثه دچار مصدومیت شدند.   محمدرضا کجباف با اشاره به حادثه رخ‌داده در شرکت ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: شرکت ذوب‌آهن اصفهان دارای سه کنورتور بوده که بامداد امروز یکی از کنورتور دچار مشکل شده و دچار انفجار شده است. وی افزود: این یک حادثه کارگاهی به شمار می‌رفته که در آن ۳ نفر فوت شده‌اند و ۶ نفر حادثه دیدند. از مصدومان حادثه نیز حال سه نفر مساعد است و تنها دچار موج گرفتگی شدند. مدیر روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین سه نفر نیز سوختگی دارند که در بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان در حال درمان هستند. وی خاطرنشان کرد: در ۲ کنورتور دیگر مشکلی نیست و هیچ کنورتوری قطع نشده و مشکلی در تولید شرکت وجود ندارد. مشکل کنورتور دیگر نیز تا ساعاتی دیگر برطرف می‌شود.

ذوب آهن/

خوزستان سرافراز: مدیر روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان گفت: ۳ نفر در حادثه انفجار شرکت ذوب‌آهن اصفهان فوت شدند و ۶ نفر نیز در این حادثه دچار مصدومیت شدند.

 

محمدرضا کجباف با اشاره به حادثه رخ‌داده در شرکت ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: شرکت ذوب‌آهن اصفهان دارای سه کنورتور بوده که بامداد امروز یکی از کنورتور دچار مشکل شده و دچار انفجار شده است.

وی افزود: این یک حادثه کارگاهی به شمار می‌رفته که در آن ۳ نفر فوت شده‌اند و ۶ نفر حادثه دیدند. از مصدومان حادثه نیز حال سه نفر مساعد است و تنها دچار موج گرفتگی شدند.

مدیر روابط عمومی شرکت ذوب‌آهن اصفهان خاطرنشان کرد: همچنین سه نفر نیز سوختگی دارند که در بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان در حال درمان هستند.

وی خاطرنشان کرد: در ۲ کنورتور دیگر مشکلی نیست و هیچ کنورتوری قطع نشده و مشکلی در تولید شرکت وجود ندارد. مشکل کنورتور دیگر نیز تا ساعاتی دیگر برطرف می‌شود.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک