کد خبر: 5365
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۸/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۵:۱۵

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نحوه شناسایی پیکر این شهید دست بسته عملیات کربلای ۴ از نشانه‌ای سخن گفت که از شهید سید جلیل میری در مرحله اول شناسایی پیکر یقین آور شد.   به گزارش  خوزستان سرافراز بخشی از برنامه روز گذشته ماه عسل نیز به ماجرای شناسایی پیکر شهید خط شکن عملیات کربلای۴، سید جلیل میری ورکی اختصاص داشت. سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در این بخش با اشاره به کشف پیکرهای طیبه شهدا در ابوفلوس گفت: منطقه ابوفلوس که در آن پیکر ۱۷۵ شهید غواص و خط شکن در جریان تفحص کشف شد چند کیلومتر جلوتر از خط نبرد منطقه ام الرصاص یعنی تقریبا پشت منطقه پتروشیمی عراق در ابو الخصیب است. دو سال بود که ما اطلاع داشتیم حدود ۲۰۰ شهید را رژیم بعث عراق در نقطه ای به صورت دسته جمعی دفن کرده‌اند. که این ۱۷۵ شهید از همان تعداد است. وی با اشاره به نحوه شناسایی پیکر این شهید دست بسته عملیات کربلای ۴ افزود: چیزی که از این شهید عزیز یعنی سید جلیل میری امروز به جهت ظاهری به یادگار مانده است و در مرحله اول شناسایی پیکر برای ما یقین…

توضیحات سردار باقرزاده درباره  175 شهید غواص دست بسته

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به نحوه شناسایی پیکر این شهید دست بسته عملیات کربلای ۴ از نشانه‌ای سخن گفت که از شهید سید جلیل میری در مرحله اول شناسایی پیکر یقین آور شد.

 

به گزارش  خوزستان سرافراز بخشی از برنامه روز گذشته ماه عسل نیز به ماجرای شناسایی پیکر شهید خط شکن عملیات کربلای۴، سید جلیل میری ورکی اختصاص داشت.

سردار سید محمد باقرزاده فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در این بخش با اشاره به کشف پیکرهای طیبه شهدا در ابوفلوس گفت: منطقه ابوفلوس که در آن پیکر ۱۷۵ شهید غواص و خط شکن در جریان تفحص کشف شد چند کیلومتر جلوتر از خط نبرد منطقه ام الرصاص یعنی تقریبا پشت منطقه پتروشیمی عراق در ابو الخصیب است. دو سال بود که ما اطلاع داشتیم حدود ۲۰۰ شهید را رژیم بعث عراق در نقطه ای به صورت دسته جمعی دفن کرده‌اند. که این ۱۷۵ شهید از همان تعداد است.

وی با اشاره به نحوه شناسایی پیکر این شهید دست بسته عملیات کربلای ۴ افزود: چیزی که از این شهید عزیز یعنی سید جلیل میری امروز به جهت ظاهری به یادگار مانده است و در مرحله اول شناسایی پیکر برای ما یقین آور شد، کارت پایان خدمت او است. این کارت به نام سید جلیل میری ورکی با اطلاعات: فرزند سید قاسم، رنگ چشم مشکی، قد ۱۷۵ ، مدرک دیپلم، درجه سرجوخه و سرباز سال ۱۳۵۸ تا ۶۰  در کردستان و سقز بوده است ولی بعد به بسیجیان لشکر ۲۵ کربلا پیوست. کارت چون خیلی خوب پرس شده خوشبختانه به جا مانده است. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک