کد خبر: 5421
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۱

بسمه تعالی  جناب آقای دکتر اسماعیل جلیلی نماینده  محترم مردم شریف مسجدسلیمان و لالی  با اهدای سلام و آرزوی قبولی طاعات  درکمتر از یک ماه دو جوان ناکام بر اثر غرق شدن و خفگی در رودخانه حادثه خیز آب شور ” اوسور ” لالی جان به جان آفرین تسلیم کردند.من نمی دانم حضرت عالی اصلا از این وقایع مطلع هستید یا خیر ؟! لکن اگر خبر فوت جوان اول را استماع فرموده بودید و در آن تدبیر می کردید شاید اقدامات لازمه جهت جلوگیری از این فاجعه غم بار را از خود مبذول می فرمودید به هر روی می بایست در این مورد چاره جویی جدی صورت گیرد تا بار دیگر شاهد چنین مصیبت های دردناکی نباشیم.   جناب آقای جلیلی ، جوانان شهرستان لالی چه کنند ؟ روی به تفریحات ناسالم آورند و خویش را نابود سازند و یا با تفریحات این چنینی جان خود را به خطر بیاندازند ؟ آیا حضرت عالی از درصد  اعتیاد جوانان لالی مطلع هستید و آیا این نکته را می دانید که در صورت وجود امکانات و بسترهای لازم تفریحات سالم در شهرستان لالی چقدر این آمار کاهش می یافت ؟ آیا از حداقل های امکانات ورزشی و خواست های ورزشکاران و جوانان…

IMG-20150710-WA0006

بسمه تعالی 

جناب آقای دکتر اسماعیل جلیلی

نماینده  محترم مردم شریف مسجدسلیمان و لالی 

با اهدای سلام و آرزوی قبولی طاعات 

درکمتر از یک ماه دو جوان ناکام بر اثر غرق شدن و خفگی در رودخانه حادثه خیز آب شور ” اوسور ” لالی جان به جان آفرین تسلیم کردند.من نمی دانم حضرت عالی اصلا از این وقایع مطلع هستید یا خیر ؟! لکن اگر خبر فوت جوان اول را استماع فرموده بودید و در آن تدبیر می کردید شاید اقدامات لازمه جهت جلوگیری از این فاجعه غم بار را از خود مبذول می فرمودید به هر روی می بایست در این مورد چاره جویی جدی صورت گیرد تا بار دیگر شاهد چنین مصیبت های دردناکی نباشیم.

 

جناب آقای جلیلی ، جوانان شهرستان لالی چه کنند ؟ روی به تفریحات ناسالم آورند و خویش را نابود سازند و یا با تفریحات این چنینی جان خود را به خطر بیاندازند ؟ آیا حضرت عالی از درصد  اعتیاد جوانان لالی مطلع هستید و آیا این نکته را می دانید که در صورت وجود امکانات و بسترهای لازم تفریحات سالم در شهرستان لالی چقدر این آمار کاهش می یافت ؟ آیا از حداقل های امکانات ورزشی و خواست های ورزشکاران و جوانان مطلع هستید ؟ جناب عالی مستحضر هستید  اگر در شهر کوچکی چون لالی زمینه های تفریحات سالم فراهم نباشد چه فجایعی جانی و اجتماعی روی می دهد ؟ و ایضا آیا مستحضر هستید حضرت عالی عالی ترین مقام مسئول در لالی هستید و یک سر این قضیایا به شما ختم می گردد ؟

 

جناب جلیلی ، ساخت استخری برای حداقل تفریح جوانان در لالی مدت های زیادی را سپری کرده است و هنوز به سرانجام نرسیده است ، آیا شما برایتان مقدور نبود در کنار امکانات ورزشی و رفاهی که به مسجدسلیمان می برید کمی هم لالی را مورد توجه قرار دهید ؟ متاسفانه نبود یک استخر باعث می شود تا جوان به رودخانه رفته و هزار خطر چون مرگ او را تهدید کند. سازمان محیط زیست یکی از اساسی ترین نیازهای شهرستان لالی است که اگر وجود آن در لالی صورت می گرفت امروز شاید شاهد چنین مصیبتی نمی بودیم ، رودخانه های لالی علاوه بر پرخطر بودن در معرض تهدیدات جدی هستند حال آنکه جنگل ها و مراتع بماند! 

 

جناب آقای جلیلی در آخر از حضرت عالی به عنوان عالی ترین مسئول شهرم تقاضا دارم تا در نهایت بزرگواری و بدور از هرگونه سیاسی کاری چاره ای اندیشیده و هرچه سریع تر زیر ساخت ها و نیازات لازمه جهت تفریحات سالم جوانان و مردم شریف لالی را فراهم آورید ، ایضا امیدوارم پیگیری های لازمه را جهت تاسیس سازمان محیط زیست لالی هرچه سریع تر در دستور کار خود قرار دهید. 

 

و من الله توفیق و علیه التکلان 

رضا خصالی لالوی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک