کد خبر: 5484
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱:۴۱

انالله و انا الیه راجعون    خبر درگذشت شهرام محمدی، این غیور مرد لربختیاری از خطه زاگرس شهرستان ایذه، که با جانفشانی مانع بروز حادثه ای بزرگ و به خطر افتادن جان جمع کثیری از کارگران زحمتکش پتروشیمی مارون شد، موجب تالم و تاثر آحاد ملت گردید. این جانبان،اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه خوزستان، این شهادت و جانبازی را خدمت خانواده آن مرحوم مغفور تبریک و تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم و امیدواریم مسئولین امر با بررسی همه جوانب این حادثه دلخراش و تاسف بار از بروز دوباره اینگونه حوادث جلوگیری به عمل آورند. همچنین بایسته است  که رشادت  و جوانمردی این فرزند برومند ایران زمین ،در روزگاری که اخلاق ، نوعدوستی و ایثارگری در ازدحام  روزمرگی و زندگی ماشینی به فراموشی  سپرده می شود،به گونه ایی شایسته در یادها نقش بندد  تا نیک سیرتی زحتمکشانی چون شهرام ، سرمشق آینده سازان ایران اسلامی گردد.   حزب ندای ایرانیان شعبه خوزستان

انالله و انا الیه راجعون

 

 خبر درگذشت شهرام محمدی، این غیور مرد لربختیاری از خطه زاگرس شهرستان ایذه، که با جانفشانی مانع بروز حادثه ای بزرگ و به خطر افتادن جان جمع کثیری از کارگران زحمتکش پتروشیمی مارون شد، موجب تالم و تاثر آحاد ملت گردید.

این جانبان،اعضای حزب ندای ایرانیان شعبه خوزستان، این شهادت و جانبازی را خدمت خانواده آن مرحوم مغفور تبریک و تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم و امیدواریم مسئولین امر با بررسی همه جوانب این حادثه دلخراش و تاسف بار از بروز دوباره اینگونه حوادث جلوگیری به عمل آورند.

همچنین بایسته است  که رشادت  و جوانمردی این فرزند برومند ایران زمین ،در روزگاری که اخلاق ، نوعدوستی و ایثارگری در ازدحام  روزمرگی و زندگی ماشینی به فراموشی  سپرده می شود،به گونه ایی شایسته در یادها نقش بندد  تا نیک سیرتی زحتمکشانی چون شهرام ، سرمشق آینده سازان ایران اسلامی گردد.

 

حزب ندای ایرانیان شعبه خوزستان

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک