کد خبر: 5563
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۰/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۳:۵۰

به گزارش خوزستان سرافراز “ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: جشنواره بزرگداشت کارآفرینی و هفته مهارت با هدف ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در مرداد ماه در سطح استان خوزستان همزمان با سراسر کشور اجرایی می شود.   رحمن قلاوند با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر ترویج و تقویت فرهنگ کار، تولید، کارآفرینی گفت: یکی از مسائلی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است استفاده از تولیدات داخلی به عنوان ارزش اسلامی و ملی با بهره گیری از نظام آموزشی و تبلیغی کشور و همچنین همسو با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با رویکرد جهانی است که اهمیت رسالت فرهنگ سازی در امر مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی به روشنی نمایان است. وی روز ششم مردادماه را بنابر تقویم رسمی کشور، روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای دانست و اظهارکرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کار، کارآفرینی و آموزش های مهارتی در جامعه به طورهماهنگ با سراسر کشور، اجرای برنامه های فرهنگی در هفته متصل به آن به نام هفته مهارت را از دوم تا نهم مردادماه در دستورکار خود قراردارد. قلاوند اختصاص سخنرانی پیش از…

index

به گزارش خوزستان سرافراز “

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان گفت: جشنواره بزرگداشت کارآفرینی و هفته مهارت با هدف ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در مرداد ماه در سطح استان خوزستان همزمان با سراسر کشور اجرایی می شود.

 

رحمن قلاوند با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری بر ترویج و تقویت فرهنگ کار، تولید، کارآفرینی گفت: یکی از مسائلی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری است استفاده از تولیدات داخلی به عنوان ارزش اسلامی و ملی با بهره گیری از نظام آموزشی و تبلیغی کشور و همچنین همسو با سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با رویکرد جهانی است که اهمیت رسالت فرهنگ سازی در امر مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی به روشنی نمایان است.

وی روز ششم مردادماه را بنابر تقویم رسمی کشور، روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای دانست و اظهارکرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کار، کارآفرینی و آموزش های مهارتی در جامعه به طورهماهنگ با سراسر کشور، اجرای برنامه های فرهنگی در هفته متصل به آن به نام هفته مهارت را از دوم تا نهم مردادماه در دستورکار خود قراردارد.

قلاوند اختصاص سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه به معرفی آموزش های فنی و حرفه ای،برپایی نمایشگاه و گذرهای مهارت در مراکز شهرستان های استان به منظور معرفی توانمندی ها و دستاوردها با همکاری آموزشگاه های آزاد، اجرای برنامه ها و خدمات مهارت آموزی و توانمندسازی نیروی انسانی، تجلیل از مربیان و مدیران نمونه مراکز آموزشی، راه اندازی خانه مهارت کودک، برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کارآموزان و کارکنان در رشته های مختلف و تجدید میثاق با امام و آرمان های شهدا را از عمده برنامه های هفته مهارت و روز ششم مردادماه عنوان کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک