کد خبر: 5722
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۲/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۴

      خوزستان سرافراز، خبر اسید پاشی در هندیجان از سوی فرماندهی انتظامی این شهرستان تکذیب شد.    سرهنگ علی رئوفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: خبر منتشر شده درخصوص اسید پاشی در شهرستان هندیجان تائید نشده و انتشار اخبار در این زمینه از سوی برخی افراد خاص و تنها با هدف نا امن جلوه دادن محیط انجام می شود.   وی افزود: بر اساس قانون مجازات اسلامی با شایعه پراکنان در خصوص این مسئله حساس برخورد خواهد شد.   سرهنگ رئوفی گفت: نیروی انتظامی این شهرستان طی عملیاتی توانسته فردی را که مبادرت به کیف قاپی می نمود شناسایی و دستگیر کند. این متهم پس از دستگیری مورد بازجویی قرار گرفت و پس از اعتراف به مراجع قضایی تحویل داده شد.   وی عنوان کرد: در یک عملیات توسط پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرستان نیز مقدار ۲۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و شصت لیتر مشروبات الکلی کشف و سه متهم در این خصوص نیز دستگیر شد.    سرهنگ رئوفی در ادامه عنوان کرد: نیروی انتظامی در تمامی شبانه روز درخدمت مردم است و تلفن ۱۱۰ نیز آماده پاسخگویی به شهروندان جهت اطاعات واخبار حوادث می باشد.   وی افزود: بر اساس قانون با…

 

 

 

خوزستان سرافراز، خبر اسید پاشی در هندیجان از سوی فرماندهی انتظامی این شهرستان تکذیب شد.

 

 سرهنگ علی رئوفی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خوزستان سرافراز گفت: خبر منتشر شده درخصوص اسید پاشی در شهرستان هندیجان تائید نشده و انتشار اخبار در این زمینه از سوی برخی افراد خاص و تنها با هدف نا امن جلوه دادن محیط انجام می شود.

 

وی افزود: بر اساس قانون مجازات اسلامی با شایعه پراکنان در خصوص این مسئله حساس برخورد خواهد شد.

 

سرهنگ رئوفی گفت: نیروی انتظامی این شهرستان طی عملیاتی توانسته فردی را که مبادرت به کیف قاپی می نمود شناسایی و دستگیر کند. این متهم پس از دستگیری مورد بازجویی قرار گرفت و پس از اعتراف به مراجع قضایی تحویل داده شد.

 

وی عنوان کرد: در یک عملیات توسط پلیس مبارزه بامواد مخدر شهرستان نیز مقدار ۲۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و شصت لیتر مشروبات الکلی کشف و سه متهم در این خصوص نیز دستگیر شد.

 

 سرهنگ رئوفی در ادامه عنوان کرد: نیروی انتظامی در تمامی شبانه روز درخدمت مردم است و تلفن ۱۱۰ نیز آماده پاسخگویی به شهروندان جهت اطاعات واخبار حوادث می باشد.

 

وی افزود: بر اساس قانون با هر فردی که بخواهد اقدام به توزیع و یا فروش هر گونه مواد مخدر کند برخورد خواهد شد.

 

 وی در ادامه گفت: از شهروندان عزیز هندیجانی درخواست می نمایم که مراقب جوانان خود باشند و رفتار آنان را زیر نظر بگیرند زیرا دشمنان نظام با هر حیله و وتهاجم فرهنگی قصد ضربه زدن انقلاب وهمچنین ایجاد فتنه به نسل جوان کشور عزیزمان را دارند.

 

خبرنگار هندیجان:ناصر حکیمی

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک