کد خبر: 5843
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۶:۴۱

شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهربا صدور بیانیه ای ضمن تبریک و پاسداشت پیروزی دیپلماتیک ایران در بالاترین سطوح جهانی اظهار امیدواری کرد که این تحرک، گام آغازینی برای صلح و آزادی و امنیت در منطقه و جهان باشد.   این بیانیه به شرح زیر است :                                                  به نام هستی بخش شادی آفرین      خدای را سپاس که همراه با نزول برکت رمضان برسفره افطار ما ایرانیان، دلهای امیدوار ملت به افقهای روشن آینده شادمان گشت و دولت‌مردان خدمتگزار را به توفیق در یک آزمون سخت رهنمون گردید. بی شک توفیق دولت اعتدال و تیم مذاکره کننده هسته‌ای دراین مسیر طولانی و پیچیده مدیون حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری و بردباری مردم و همدلی آنان با مسئولان دلسوز و خدمتگزار است.   شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهرضمن تبریک و پاسداشت این پیروزی دیپلماتیک در بالاترین سطوح جهانی امیدوارست که این تحرک،  گام آغازینی در ارتباط موفق بین المللی و نویدی برای صلح و امنیت در منطقه و جهان و دریچه ای برای اتحاد وهمبستگی بیشتر در سال همدلی وهمزبانی ، دولت وملت و رهائی از ناکامیها باشد . این پیروزی را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهدا، وهمه ملت شریف و بردبار ایران و مسئولان دلسوز نظام…

شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهربا صدور بیانیه ای ضمن تبریک و پاسداشت پیروزی دیپلماتیک ایران در بالاترین سطوح جهانی اظهار امیدواری کرد که این تحرک، گام آغازینی برای صلح و آزادی و امنیت در منطقه و جهان باشد.

  این بیانیه به شرح زیر است :
                                                

به نام هستی بخش شادی آفرین
  

  خدای را سپاس که همراه با نزول برکت رمضان برسفره افطار ما ایرانیان، دلهای امیدوار ملت به افقهای روشن آینده شادمان گشت و دولت‌مردان خدمتگزار را به توفیق در یک آزمون سخت رهنمون گردید.

بی شک توفیق دولت اعتدال و تیم مذاکره کننده هسته‌ای دراین مسیر طولانی و پیچیده مدیون حمایت و پشتیبانی مقام معظم رهبری و بردباری مردم و همدلی آنان با مسئولان دلسوز و خدمتگزار است.  

شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهرضمن تبریک و پاسداشت این پیروزی دیپلماتیک در بالاترین سطوح جهانی امیدوارست که این تحرک،  گام آغازینی در ارتباط موفق بین المللی و نویدی برای صلح و امنیت در منطقه و جهان و دریچه ای برای اتحاد وهمبستگی بیشتر در سال همدلی وهمزبانی ، دولت وملت و رهائی از ناکامیها باشد .

این پیروزی را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم شهدا، وهمه ملت شریف و بردبار ایران و مسئولان دلسوز نظام تهنیت گفته و توفیق روز افزون آنان را در ادامه خدمت به مردم شریف و کم ادعا آرزومندیم.

والسلام علیکم

شورای هماهنگی اصلاح طلبان خرمشهر
۲۴/۴/۱۳۹۴

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک