کد خبر: 5853
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۷:۳۷

بالگرد در اجاره شرکت نفت فلات قاره که دیشب مفقود شده بود در ۱۵ مایلی سکوی میدان ابوذر سقوط کرده است.   به گزارش خوزستان سرافراز، شرکت نفت فلات قاره اعلام کرد: آخرین خبرها از منطقه جستجوی بالگرد ناپدید شده، متاسفانه حاکی از سقوط آن در ۱۵ مایلی سکوی ابوذر دارد.  تعدادی از قطعات این بالگرد که ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه شب گذشته (دوشنبه ۲۲ تیرماه) ناپدید شده بود توسط یکی از شناورهای شرکت نفت فلات قاره ایران پیدا شد. این بالگرد از نوع آگوستا متعلق به شرکت هلی‌کوپتری تارا و در اجاره شرکت نفت فلات قاره ایران بود که در حال انتقال بیمار از سکوی ابوذر به بوشهر سقوط کرد. بر اساس این گزارش، ۱۰ دقیقه پس از برخاستن بالگرد، خلبان با بوشهر ارتباط برقرار و اعلام کرده تا ۲۰ دقیقه دیگر نقطه بعدی را اعلام خواهد کرد اما بعد از آن، ارتباط بالگرد با رادار فرودگاه بوشهر و پدافند هوایی قطع می‌شود. در این راستا، بلافاصله ستاد بحران تشکیل و گروه‌های مختلف عملیاتی از خارگ و بوشهر وارد عمل شده‌اند و در حال حاضر ۱۶ فروند شناور و دو فروند بالگرد نیروی دریایی و شرکت نفت فلات قاره در منطقه حضور دارند.  کاپیتان علی عزتی خلبان، صفر پایخوان کمک…

بالگرد اگوستا

بالگرد در اجاره شرکت نفت فلات قاره که دیشب مفقود شده بود در ۱۵ مایلی سکوی میدان ابوذر سقوط کرده است.

 

به گزارش خوزستان سرافراز، شرکت نفت فلات قاره اعلام کرد: آخرین خبرها از منطقه جستجوی بالگرد ناپدید شده، متاسفانه حاکی از سقوط آن در ۱۵ مایلی سکوی ابوذر دارد.

 تعدادی از قطعات این بالگرد که ساعت ۲۲:۲۰ دقیقه شب گذشته (دوشنبه ۲۲ تیرماه) ناپدید شده بود توسط یکی از شناورهای شرکت نفت فلات قاره ایران پیدا شد.

این بالگرد از نوع آگوستا متعلق به شرکت هلی‌کوپتری تارا و در اجاره شرکت نفت فلات قاره ایران بود که در حال انتقال بیمار از سکوی ابوذر به بوشهر سقوط کرد.

بر اساس این گزارش، ۱۰ دقیقه پس از برخاستن بالگرد، خلبان با بوشهر ارتباط برقرار و اعلام کرده تا ۲۰ دقیقه دیگر نقطه بعدی را اعلام خواهد کرد اما بعد از آن، ارتباط بالگرد با رادار فرودگاه بوشهر و پدافند هوایی قطع می‌شود.

در این راستا، بلافاصله ستاد بحران تشکیل و گروه‌های مختلف عملیاتی از خارگ و بوشهر وارد عمل شده‌اند و در حال حاضر ۱۶ فروند شناور و دو فروند بالگرد نیروی دریایی و شرکت نفت فلات قاره در منطقه حضور دارند.

 کاپیتان علی عزتی خلبان، صفر پایخوان کمک خلبان، خورشید حسینی و رسول شجرات از همکاران شرکت ملی حفاری در این بالگرد ناپدید شده هستند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک