کد خبر: 5939
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۴:۱۲

رعایت نکردن اصول صحیح رانندگی برخورد مرگبار خودروی سواری را با یکدستگاه کامیون در جاده خاوران در پی داشت.

خوزستان سرافراز، با اعلام خبر حادثه تصادف بین دو خودرو و محبوس شدن راننده یکی از خودروها به سامانه ۱۲۵ از سوی رانندگان شاهد حادثه، ستاد فرماندهی ساعت ۱۴:۲۰ ظهر دیروز زنگ ایستگاه های ۶۳ و ۱۱۸ را به صدا درآورد و آتش نشانان به همراه گروه امداد و نجات ۱۵ راهی غرب به شرق جاده خاوران، بعد از شهرک خاورشهر شدند.

محمدحسن سامانی، رئیس ایستگاه که به همراه آتش نشانان در محل حادثه حضور داشت درباره این حادثه مرگبار گفت: با رسیدن به محل مشاهده شد یک دستگاه خودرو سواری پراید به دلیل سرعت زیاد و بی توجهی به جلو به شدت با قسمت عقب یک دستگاه کامیون «ولوو NH» حامل نخاله برخورد کرده و شدت این حادثه به حدی بود که راننده خودرو سواری داخل اتاقک درهم پیچیده آن محبوس شده بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله ضمن قطع برق خودروها و رعایت تمام نکات ایمنی و مسدود کردن مسیر عبور دیگر خودروها عملیات خود را آغاز کردند و با استفاده از ابزار نجات مشغول بریدن قسمت هایی از خودروی سواری شدند.

سامانی خاطرنشان کرد: با تلاش نیروهای عملیات راننده ۲۸ ساله پراید به نام (سید حسن-ح) از لابلای آهن پاره های خودرو بیرون کشیده شد که متاسفانه مرگ وی توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه تایید شد.

آتش نشانان با ایمن سازی و تحویل محل حادثه به عوامل راهور و انتظامی به عملیات خود پایان دادند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک