کد خبر: 5948
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمشهر گفت: کارگاه جوراب بافی با هماهنگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمشهر در کمپ های ترک اعتیاد برگزار می شود. حسین فرحانی با اعلام مطلب فوق افزود: به منظور اشتغالزایی برای افراد بهبودیافته در شهرستان خرمشهر، کارگاه جوراب بافی با هماهنگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در کمپ های ترک اعتیاد برگزار می شود. وی خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان و کارآفرینان این کمپ ها برای دریافت تسهیلات ده میلیون تومانی با معرفی از سوی مراکز ترک اعتیاد، می توانند به موسسه امید کارآفرینان مراجعه کنند. فرحانی تاکیدکرد: غالبا افراد بهبودیافته با گذراندن آموزش های مهارتی، انگیزه سالم زندگی کردن را بهتر یافته و از روی آوردن به مصرف مجدد موادمخدر خودداری خواهند کرد.

khuzsarafraz.ir

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمشهر گفت: کارگاه جوراب بافی با هماهنگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خرمشهر در کمپ های ترک اعتیاد برگزار می شود.

حسین فرحانی با اعلام مطلب فوق افزود: به منظور اشتغالزایی برای افراد بهبودیافته در شهرستان خرمشهر، کارگاه جوراب بافی با هماهنگی مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان در کمپ های ترک اعتیاد برگزار می شود.

وی خاطرنشان کرد: آموزش دیدگان و کارآفرینان این کمپ ها برای دریافت تسهیلات ده میلیون تومانی با معرفی از سوی مراکز ترک اعتیاد، می توانند به موسسه امید کارآفرینان مراجعه کنند.

فرحانی تاکیدکرد: غالبا افراد بهبودیافته با گذراندن آموزش های مهارتی، انگیزه سالم زندگی کردن را بهتر یافته و از روی آوردن به مصرف مجدد موادمخدر خودداری خواهند کرد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک