کد خبر: 5861
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۰:۲۲

      معاون فرماندار هندیجان گفت: ما باید به کشاورزان این شهرستان حقیقت را بگوییم این قشر زحمت کش جامعه حق دارد بداند سهمیه آب تا چه میزان است.   به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز،  امیرعلی توسلی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان هندیجان گفت: معضل آب یک مسئله کشوری است که متاسفانه در ای زمان خسارات فراوانی را به کشاورزان خوزستانی وارد کرده است. وی با اشاره به برداشت بی رویه آب در بالادست رودخانه زهره گفت: این مسئله مشکلات فراوانی را برای حوزه های کشاورزی پایین دست این رودخانه به وجود آورده است. وی تصریح کرد: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که ای سی (درصد شوری آب) رودخانه زهره به هشت هزار متر مکعب رسیده است.  معاون فرماندار هندیجان در ادامه افزود: در صورتی که مسئولان امور آب در سازمان آب وبرق استان در این زمینه چاره اندیشی نکند باید گفت که قلب کشاورزی شهرستان هندیجان از طپش خواهد افتاد. وی با اشاره به رها سازی آب از سد کوثر و آسک گفت: در صورتی که این امر محقق نشود صیادی در این شهرستان نیز از بین خواهد رفت.  توسلی عنوان کرد: درسالهای گذشته شهرستان هندیجان در بخش کشاورزی در رتبه پنجم قرار داشت اما متاسفانه…

 

 

 

معاون فرماندار هندیجان گفت: ما باید به کشاورزان این شهرستان حقیقت را بگوییم این قشر زحمت کش جامعه حق دارد بداند سهمیه آب تا چه میزان است.

 

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز،  امیرعلی توسلی در جلسه شورای کشاورزی شهرستان هندیجان گفت: معضل آب یک مسئله کشوری است که متاسفانه در ای زمان خسارات فراوانی را به کشاورزان خوزستانی وارد کرده است.

وی با اشاره به برداشت بی رویه آب در بالادست رودخانه زهره گفت: این مسئله مشکلات فراوانی را برای حوزه های کشاورزی پایین دست این رودخانه به وجود آورده است.

وی تصریح کرد: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که ای سی (درصد شوری آب) رودخانه زهره به هشت هزار متر مکعب رسیده است.

 معاون فرماندار هندیجان در ادامه افزود: در صورتی که مسئولان امور آب در سازمان آب وبرق استان در این زمینه چاره اندیشی نکند باید گفت که قلب کشاورزی شهرستان هندیجان از طپش خواهد افتاد.

وی با اشاره به رها سازی آب از سد کوثر و آسک گفت: در صورتی که این امر محقق نشود صیادی در این شهرستان نیز از بین خواهد رفت.

 توسلی عنوان کرد: درسالهای گذشته شهرستان هندیجان در بخش کشاورزی در رتبه پنجم قرار داشت اما متاسفانه در این زمان از این رتبه تنزل پیدا کرده است.

وی اظهار کرد: بر اساس گزارش های ارسال شده کشاورزان بالاست رودخانه زهره در نظر دارند تا کشت برنج را آغاز نمایند.

توسلی با بیان اینکه ما باید به کشاورزان هندیجانی حقیقت را بگوییم گفت: کشاورزان حق دارند بدانند سهمیه آب تا چه میزان است.

 توسلی در ادامه عنوان کرد: بر اساس گزارش های سازمان هواشناسی خوزستان در آبان ماه سال جاری بارندگی های خوبی در سطح استان خواهیم داشت که این امر باعث خوشحالی کشاورزان خواهد شد.

 معاون فرماندار هندیجان در ادامه تصریح کرد: در صورتی که مسئولان به  کشاورزان کمک نکنند باید به حال آنها گریست.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک