کد خبر: 5866
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۴/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۰:۳۱

  هواپیمای حامل تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مسیر بازگشت به ایران، پیش از تهران احتمالا در مشهد مقدس توقف خواهد داشت.   به گزارش خوزستان سرافراز: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که با توافقی تاریخی و با دستی پر به میهن باز می گردد پیشتر قرار بود در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید.  با این همه اخرین اخبار حاکی از این است که وزیر خارجه کشورمان قصد دارد پیش از ورود به تهران عازم مشهد مقدس شده و پس از زیارت حرم مقدس ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) به تهران باز گردد. 

 

هواپیمای حامل تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در مسیر بازگشت به ایران، پیش از تهران احتمالا در مشهد مقدس توقف خواهد داشت.

 

به گزارش خوزستان سرافراز: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان که با توافقی تاریخی و با دستی پر به میهن باز می گردد پیشتر قرار بود در ساعات اولیه بامداد چهارشنبه در فرودگاه مهرآباد فرود بیاید. 

با این همه اخرین اخبار حاکی از این است که وزیر خارجه کشورمان قصد دارد پیش از ورود به تهران عازم مشهد مقدس شده و پس از زیارت حرم مقدس ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) به تهران باز گردد. 

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک