کد خبر: 6049
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۷/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۵:۰۹

        رییس شورای اسلامی شهر زهره گفت: متاسفانه در حال حاضر  این شهر فاقد ساده ترین امکانات ورزشی همچون زمین های چمن برای ورزشکاران  و جوانان علاقمندان به رشته های ورزشی است.   سید علی موسوی مهر در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز عنوان کرد: شهر زهره حدود ده سالی است که به بخش چم خلف عیسی ارتقاء پیدا کرده و اما متاسفانه در این مدت زمان هیچگونه سازمان و یا اداره ای در آن مستقر نشده است.   وی افزود: عدم استقرار سازمان ها در این منطقه مشکلات فراوانی را برای شهروندان ایجاد کرده است.    وی با اشاره به کمبود امکانات ورزشی در این منطقه عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر شهر زهره فاقد ساده ترین امکانات ورزشی همچون زمین های چمن برای ورزشکاران “جوانان و علاقمندان به رشته های ورزشی است.    ریس شورای اسلامی شهر زهره با اشاره به تنها مرکز بهداشتی موجود در این شهر گفت: در این مرکز تنها یک پزشک مستقر است و ارایه خدمات تنها در ساعات صبح ارائه می شود. متاسفانه در ساعات بعد از ظهر این درمانگاه به صورت تعطیل در می آید.   وی با انتقاد از نبود آزمایشگاه طبی در این شهر گفت: مشکلات عدیده…

 

 

 

 

رییس شورای اسلامی شهر زهره گفت: متاسفانه در حال حاضر  این شهر فاقد ساده ترین امکانات ورزشی همچون زمین های چمن برای ورزشکاران  و جوانان علاقمندان به رشته های ورزشی است.

 

سید علی موسوی مهر در گفتگو با خبرنگار خوزستان سرافراز عنوان کرد: شهر زهره حدود ده سالی است که به بخش چم خلف عیسی ارتقاء پیدا کرده و اما متاسفانه در این مدت زمان هیچگونه سازمان و یا اداره ای در آن مستقر نشده است.

 

وی افزود: عدم استقرار سازمان ها در این منطقه مشکلات فراوانی را برای شهروندان ایجاد کرده است.

 

 وی با اشاره به کمبود امکانات ورزشی در این منطقه عنوان کرد: متاسفانه در حال حاضر شهر زهره فاقد ساده ترین امکانات ورزشی همچون زمین های چمن برای ورزشکاران “جوانان و علاقمندان به رشته های ورزشی است.

 

 ریس شورای اسلامی شهر زهره با اشاره به تنها مرکز بهداشتی موجود در این شهر گفت: در این مرکز تنها یک پزشک مستقر است و ارایه خدمات تنها در ساعات صبح ارائه می شود. متاسفانه در ساعات بعد از ظهر این درمانگاه به صورت تعطیل در می آید.

 

وی با انتقاد از نبود آزمایشگاه طبی در این شهر گفت: مشکلات عدیده ای در بخش مخابرات و اینترنت شهر زهره وجود دارد و در صورت وجود خطوط اینترنت در بخش هایی از شهر با مشکل کم بودن سرعت مواجه هستیم.

 

موسوی مهر همچنین درخصوص آب شهر گفت: خطوط لوله آب این منطقه مربوط به بیش از سی سال گذشته است و فرسودگی لوله ها در افت کیفیت آب منطقه بسیار تاثیر گذار است.

 

موسوی مهر تصریح کرد: در شهر زهره جوانان تحصیل کرده و با استعداد فراوانی زندگی می کنند اما متاسفانه بسیاری از آن ها با معضل بیکاری دست و پنجه نرم میکنند.

 وی جمعیت این شهر را بیش ازشش هزار نفر برشمرد و افزود: بسیاری از شهروندان این شهر به شغل کشاورزی مشغول هستند.

 

ناصرحکیمی:خبرنگار خوزستان سرافراز

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک