کد خبر: 6108
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۲۸/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۳:۱۵

 استاندار خوزستان برنده اصلی توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ را ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت:ملتی که در فراز و فرود بر اصول خود اصرار ورزیده در مذاکره و فضای تعاملی که ایجاد کرد برنده اصلی میدان است.   عبدالحسن مقتدایی شنبه شب در حاشیه آیین دیدار عیدانه دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور در حسینیه شهدای شمخانی اهواز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:ملت ایران با وجود محاصره اقتصادی و محدودیت های ایجاد شده از سوی غرب همواره بر اصول خود پایبند بوده و پیروز میدان می باشد. وی پایداری، وحدت، انسجام و هدایت منطقه ای را اساس پیروزی ایران در مذاکرات هسته ای دانست و گفت: در طول تاریخ ملتی با اصالت تر و ریشه دار تر از ملت ایران با سابقه تاریخی درخشان وجود ندارد. مقتدایی گفت: هر چند جغرافیای ایران در طول تاریخ تغییراتی داشته و همیشه محل تاخت و تاز بوده اما همواره ایران به عنوان وزنه تعیین کننده در منطقه بوده و هست. استاندار خوزستان ادامه داد:امروز جهان به واسطه اصالت و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف از جمهوری اسلامی ایران حساب می برد. مقتدایی با بیان اینکه ایران به جهت اعمال…

 استاندار خوزستان برنده اصلی توافق هسته ای ایران و گروه ۱+۵ را ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت:ملتی که در فراز و فرود بر اصول خود اصرار ورزیده در مذاکره و فضای تعاملی که ایجاد کرد برنده اصلی میدان است.

 

عبدالحسن مقتدایی شنبه شب در حاشیه آیین دیدار عیدانه دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور در حسینیه شهدای شمخانی اهواز در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار کرد:ملت ایران با وجود محاصره اقتصادی و محدودیت های ایجاد شده از سوی غرب همواره بر اصول خود پایبند بوده و پیروز میدان می باشد.

وی پایداری، وحدت، انسجام و هدایت منطقه ای را اساس پیروزی ایران در مذاکرات هسته ای دانست و گفت: در طول تاریخ ملتی با اصالت تر و ریشه دار تر از ملت ایران با سابقه تاریخی درخشان وجود ندارد.

مقتدایی گفت: هر چند جغرافیای ایران در طول تاریخ تغییراتی داشته و همیشه محل تاخت و تاز بوده اما همواره ایران به عنوان وزنه تعیین کننده در منطقه بوده و هست.

استاندار خوزستان ادامه داد:امروز جهان به واسطه اصالت و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف از جمهوری اسلامی ایران حساب می برد.

مقتدایی با بیان اینکه ایران به جهت اعمال فشار غرب چیزی را از دست نداد اظهار کرد: هر چند در جریان ایستادگی ایران بر اصول خود در زمینه حقوق هسته ای برخی محدودیت های دارویی و فروش محصولات علیه ایران اعمال شد اما ملت ایران بر اثر فشار اقتصادی از اصول خود عدول نکرد و در عین حال نشان داد اهل تعامل است.

وی افزود: ۳۵ سال مقاومت ملت ایران به جهان غرب ثابت کرد که حریف ایران نمی شود اما در عین حال ایران اسلامی بزرگترین کشور از نظر تعامل است چرا که از پشتوانه مردمی قوی برخودار می باشد.

استاندار خوزستان افزود:ایستادگی ملت ایران بر اصول اساسی و اعتقادی خود ثابت کرد ایران اسلامی در هر شرایط و موقعیت زمانی و مکانی از مظلومان جهان حمایت و پشتیبانی می کند.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک