کد خبر: 6201
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳۰/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۴:۵۱

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان ازآموزش یک هزار و ۹۴۱ دوره مهارتی در چهارماهه اول سال ۹۴ در ۲۴ رشته آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای خوزستان خبرداد. رحمن قلاوند در مصاحبه با خبرنگار خوزستان سرافراز اظهار نمود: این آموزش ها در بخش های خدمات، صنعت، فرهنگ، هنر و کشاورزی در ۲۴ رشته آموزشی از قبیل مکانیک، الکترونیک، امور اداری، بهداشت و ایمنی، صنایع چاپ، صنایع دستی، صنایع پوشاک، عمرانی، فن آوری ارتباطات، هنرهای تجسمی و … به متقاضیان ارائه شده است. وی تصریح کرد: از این میزان آموزش ارائه شده ۲ میلیون۴۲هزارو۲۰۹ نفرساعت در بخش زنان و ۵۳۸هزارو۸ نفرساعت دربخش برادران می با شد. مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان یادآورشد: در استان خوزستان ۶۱۸ آموزشگاه آزاد فعال دارای مجوز هستند که از این تعداد ۴۲۱ آموزشگاه ویژه بانوان و ۹۴ آموزشگاه در حوزه برادران و۱۰۳آموزشگاه دو منظوره براساس استاندارد مهارتی سازمان فعالیت آموزشی دارند. قلاوند درپایان خاطرنشان کرد: تعهد اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان درسال ۱۳۹۴دراین بخش برابربا۱۲میلیون نفرساعت می باشد.

index

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان ازآموزش یک هزار و ۹۴۱ دوره مهارتی در چهارماهه اول سال ۹۴ در ۲۴ رشته آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای خوزستان خبرداد.

رحمن قلاوند در مصاحبه با خبرنگار خوزستان سرافراز اظهار نمود: این آموزش ها در بخش های خدمات، صنعت، فرهنگ، هنر و کشاورزی در ۲۴ رشته آموزشی از قبیل مکانیک، الکترونیک، امور اداری، بهداشت و ایمنی، صنایع چاپ، صنایع دستی، صنایع پوشاک، عمرانی، فن آوری ارتباطات، هنرهای تجسمی و … به متقاضیان ارائه شده است.

وی تصریح کرد: از این میزان آموزش ارائه شده ۲ میلیون۴۲هزارو۲۰۹ نفرساعت در بخش زنان و ۵۳۸هزارو۸ نفرساعت دربخش برادران می با شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خوزستان یادآورشد: در استان خوزستان ۶۱۸ آموزشگاه آزاد فعال دارای مجوز هستند که از این تعداد ۴۲۱ آموزشگاه ویژه بانوان و ۹۴ آموزشگاه در حوزه برادران و۱۰۳آموزشگاه دو منظوره براساس استاندارد مهارتی سازمان فعالیت آموزشی دارند.

قلاوند درپایان خاطرنشان کرد: تعهد اداره کل آموزش فنی وحرفه ای خوزستان درسال ۱۳۹۴دراین بخش برابربا۱۲میلیون نفرساعت می باشد.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک