کد خبر: 6460
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۱/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۴:۲۸

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز: رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز گفت: در طرح نیازسنجی روستایی که براساس ابلاغ سازمان در امسال انجام شد، رشته های خدماتی بیشترین متقاضی را در روستای محدوده شهرستان رامهرمز دارد. یداله سلیمانی بااعلام این مطلب افزود: در طرح نیازسنجی روستایی رشته های خدماتی، کشاورزی و سپس صنعتی به ترتیب بیشترین و کمترین متقاضی را به خود اختصاص داده است. وی خاطرنشان کرد: در بخش روستایی ۹۰۰نفرساعت آموزش در سه ماهه اول در رشته پرورش قارچ برای برادران منظور شد. سلیمانی در خصوص آمار عملکرد سه ماهه مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز اظهارکرد: تا کنون ۳۳هزار و ۲۰۰نفرساعت آموزش برای ۱۱۷نفر در این مرکز آموزش داده شده است؛ همچنین چهارهزارو ۹۶۵نفر ساعت معادل ۲۳نفر از زندانیان این شهرستان رشته های کمک برق کار ساختمان و معرق کاری را پشت سرگذاشتند. رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز با اشاره به این که در مرکز ثابت خواهران در سه ماهه نخست امسال حدود ۱۸هزارنفر ساعت آموزش صورت گرفته است، تصریح کرد: در این مرکز رشته هایی همچون کیف دوزی، شیرینی پزی، قالی بافی پیشرفته، اموراداری و مسئول کارگزینی آموزش داده شده است.

به گزارش خبرنگار خوزستان سرافراز:

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز گفت: در طرح نیازسنجی روستایی که براساس ابلاغ سازمان در امسال انجام شد، رشته های خدماتی بیشترین متقاضی را در روستای محدوده شهرستان رامهرمز دارد.

یداله سلیمانی بااعلام این مطلب افزود: در طرح نیازسنجی روستایی رشته های خدماتی، کشاورزی و سپس صنعتی به ترتیب بیشترین و کمترین متقاضی را به خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: در بخش روستایی ۹۰۰نفرساعت آموزش در سه ماهه اول در رشته پرورش قارچ برای برادران منظور شد.

سلیمانی در خصوص آمار عملکرد سه ماهه مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز اظهارکرد: تا کنون ۳۳هزار و ۲۰۰نفرساعت آموزش برای ۱۱۷نفر در این مرکز آموزش داده شده است؛ همچنین چهارهزارو ۹۶۵نفر ساعت معادل ۲۳نفر از زندانیان این شهرستان رشته های کمک برق کار ساختمان و معرق کاری را پشت سرگذاشتند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رامهرمز با اشاره به این که در مرکز ثابت خواهران در سه ماهه نخست امسال حدود ۱۸هزارنفر ساعت آموزش صورت گرفته است، تصریح کرد: در این مرکز رشته هایی همچون کیف دوزی، شیرینی پزی، قالی بافی پیشرفته، اموراداری و مسئول کارگزینی آموزش داده شده است.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک