کد خبر: 6583
تعداد نظرات: بدون نظر
تاریخ انتشار: ۳/ مرداد/ ۱۳۹۴ - ۳:۳۵

با شهدا عهد بسته بود همگام با آنان تا آخرین نفرشان که به این سرزمین باز می گردد تصاویرشان را بگیرد و رشادت های رزمندگان این سرزمین را به رخ جهانیان بکشاند.

علی هویسی که ۲۲بهار بیشتر از عمرش نگذشته بود در سانحه ای جانگداز و در یک واقعه دلخراش رانندگی ، بامداد روزشنبه در محور باغملک – هفتکل جان خود را از دست داد.

عکاسی که در هر جایی نیاز بود حی و حاضر می شد و آنگونه که زیبنده بود با دوربین عکاسی اش بهترین ها را به تصویر می کشید.

او را چند بار در برنامه ها دیده بودم و امروز در مسجد صاحب الزمان(عج) دیدم حضور حداکثری خبرنگاران و عکاسان رسانه های مختلف را که در عزای از دست دادن آن عزیزفرهیخته با چشمان گریان دور هم جمع شده بودند.

مرحوم هویسی رفته بود تا دیدار دوستانه فوتبال تیم های ملی کوتوله ها و پیشکسوتان ایذه را که در پی دیدار با خانواده مرحوم شهرام محمدی، کارگر پتروشیمی مارون به این شهر سفر کرده بودند را به تصویر بکشد که بامداد امروز در مسیر بازگشت از ایذه با خودرو پژویی که دربست کرده بود تا خود را به اهواز برساند بر اثر برخورد با یک دستگاه کامیون خاور جان خود را از دست می دهد.

آثار زیبایی از آن مرحوم در جشنواره های مختلف به نمایش درآمده بود که به اقرار و اذعان همرسته ای های خود از بهترین عکاسان کشور بود.

یکی از بهترین آثار آن مرحوم تصاویر بسیار زیبا از مکه بود که با عنوان ‘مکه؛ سرزمین کوه های مقدس’ در ایسنا به نمایش درآمد.

گزارش های تصویری آن مرحوم از زلزله بوشهر و ورزقان آذربایجان شرقی هم از دیگر آثار ارزشمند مرحوم هویسی بود که تحسین مخاطبان را برانگیخت.

هویسی با شهدا عهد بسته بود تا ورود آخرین شهید از مرزهای کشورمان همگام با آنان باشد تا روزی که دیگری شهیدی در آن سو نداشته باشیم.

پیکرهای مطهر ۷۶ شهید تازه تفحص شده قرار است دوشنبه پنجم مردادماه همزمان با عملیات غرورآفرین مرصاد از مرز شلمچه وارد میهن اسلامی شود، این بار علی هویسی در میان جمع عکاسان حضور ندارد تا تصاویر این عزیزان را به تصویر بکشد اما روح آن عزیز با شهداست و همواره به عهد خود پایبند.

روحش شاد و قرین رحمت الهی.

FacebookWhatsAppGoogle GmailLineSMSSkypeTelegramViberWeChatTwitterGoogle+Yahoo MailGoogle BookmarksPinterestLinkedInShare

برچسب ها:نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر سنجی

آیا از عملکرد شورای پنجم کلانشهر اهواز راضی هستید؟

Loading ... Loading ...
تازه ترین اخبار
آ نتورک